Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orális szex, vagy behatolós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex, vagy behatolós szex? Melyiket választanátok a párotokkal, ha csak egyiket lehetne?

Figyelt kérdés

#orális szex #behatólós szex
2021. aug. 29. 08:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

ha választani kell, orál. A pasim jól csinálja, 100-ból 99x kb úgy élvezek el egyébként is.

És én is szívesen csinálom neki.

De azért az tény, hogy élvezés után nagyon jó érzés ha beteszi...

2021. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha tablettát szed, akkor vaginális szex.
2021. aug. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!!!

Nem gondoltam én sem, hogy toronymagasan fog győzni az orális kényeztetés.

Persze, tudom, lehett volna kritériumokat is kérdezni, hogy írjátok le, miért választanátok azt a kettő közül, vagy mennyi időre szólóan, vagy szempont-e a fogamzásgátlás(amúgy itt most egyáltalán nem számított tényezőként a fogamzásgátlás, hanem csak és kizárólag élvezeti szempontból kérdeztem, még nem is láttam hasonló kérdést...) stb.

Köszönöm, hogy írtatok kort és nemet is, erre sem tértem ki a kérdésben, hogy ne legyen erőltetett, de örülök!!!

Gondolom, azért az egyel idősebb korosztály, 40-50 év és + körülieknél még talán nem olyan előrehelyezett az orál, legalábbis abban az esetben, ha mindkét fél kb egy idős, mint a 40 év alattiak, illetve egész fiatalok körében, mert ez ma hozzátartozik a szexuális identitáshoz.

2021. aug. 30. 14:38
 24/26 anonim ***** válasza:
Látom lezártad a témát, de annyit még leírnék, hogy az 50,60 éves korosztályban lévők bizony nagyon is igénylik a hosszan tartó közös orális kényeztetést ,és csodálkoznak, hogy milyen isteni , mert fiatalabb korban inkább a szex fizikai része volt a több,és az előjáték volt a kevesebb.Gondolom az ennél öregebb korosztálynál sincs ez másképpen. Egyszer fiatal koromban megkérdeztem egy 60 évesnél idősebb nőt, hogy "elnézést, milyen érzés, ha már nem szeretkezik egy nő?"a válasz, sértődötten.."Honnan tudjam nem vagyok én még olyan öreg" :))
2021. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

#24 :-) Nem zártam le a témát, csak levontam néhány következtetést. És valóban, lezárós "szaga van". Sajnálom is, hogy ezt olyan "jól" csináltam, hogy nem is jött több válasz.

Nagyon köszönöm, hogy ennek ellenére is megosztottad tapasztalatodat. Jó ezt tudni, hogy ha már nem 20-40 éves az ember, akkor is van rá igény, és jó esetben van kivel is megélni, mindent, ami szeretkezés, ami jól esik és örömöt okoz. Meg hogy van újdonság. Ez is szuper.

AKi szeretne még hozzászólni, kérem, tegye meg!!!! :-)

2021. szept. 3. 19:00
 26/26 anonim ***** válasza:
Tökéletesen kielégít az orális szex,nem vágyom puncira 48F
2021. szept. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!