Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tetszik és jövök izgalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik és jövök izgalomba fejben, ha azt látom egy filmben, hogy a csaj tökön rúgja a pasit? Úgy érzem direkt tesznek filmekbe ilyen jeleneteket, a megfelelő mozdulatokkal, hangokkal és kameraállással.

Figyelt kérdés
Direkt csinálják, mert ez izgalmas hatású lehet sok pasi agyában?

2021. aug. 29. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki írta a cselekményt, valószínűleg azt az embert izgatta.
2021. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez a dolog sajna engem is érdekel férfiként:

A női dominancia izgalmas tud lenni, ezen megnyilvánulása pedig totálisan az.

Szerintem azért izgalmas számodra - bár nem derül ki, hogy férfi/nő vagy-e -, mert látszódik a női dominancia, a női erő -: ha nőként látod, akkor a nőnek drukkolsz, hogy lealázza a hapsit, és lehet, hogy belegondolod magadat a helyzetébe, és talán így vezeted le egy-két korábbi, téged ért sérelmet, hogy látsz egy férfi lealázását, és mondod magadban, hogy "Most jól megkapja".

Ha hapsi vagy, akkor azért is, mert szub hajlamod van:

alapból szeretnél egy nő alárendeltje lenni, esetleg ki szeretnéd próbálni ezt. (F)

2021. aug. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pasi vagyok.

Köszi a részletes gondolatot :)

2021. aug. 29. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem erről mindig az jut eszembe hogy a nők mondják hogy el vannak nyomva de mégis megtehetnek sok mindent következmény nélkül. Sok már ha nem tetszik neki valami azért is képes rúgni ütni vagy harapni. És a valóságban sincs következménye. Legalábbis is akkora nincs mit amit egy férfi kapna ha megverne egy nőt. Én így látom. Persze az önvédelem az más tészta, az jogos és védje is meg magát.
2021. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem azért izgat, mert olyan érzésem van tőle, mintha engem rúgtak volna tökön. Olyankor legszívesebben ápolnám a srácot :)
2021. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy szexuális fétis, a férfiak élvezik, ha a nők szexuálisan megalázzák őket, és a tökönrugás az egyik formája ennek. Elméletben sok férfi élvezné, ha egy nő rendesen szétrugná a golyoit, szexuálisan megalázná, kiszolgáltatott helyzetbe hozná. A gyakorlatban ez is olyan, mint a nők nemierőszak vágyai, a gyakorlatban nem nagyon lehetne élvezni. A rugás pillanatáig és még 1-2 percig rendben volna, de az utánna következő sok orányi fájdalom már egyáltalán nem lenne izgató szorakoztató.
2021. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!