Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tanácsolnátok életem elsò...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok életem elsò hármasozásához?

Figyelt kérdés
2021. aug. 29. 18:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Stopperrel is hülyeség, de ha már olyan ökrök vagytok, hogy időben versenyeztek szexet, akkor már ne úgy szerintem, hogy egyszerre ketten, hanem egymás után. Én legalábbis baromira nem szeretnék egy másik srácot kerülgetni miközben a nagy "szerelmemmel" kefélek. Így tudhatjátok, hogy ki bírja tovább, és mégis külön csináljátok.

De mondom, szerintem az egész totál gáz, főleg, hogy majdnem szűz vagy.

Szexuális kultúrád nulla lesz, bár szerintem amúgy is. Normális ember nem így szerez tapasztalatot, de te tudod.

2021. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
ez az egesz harmasozasos dolog kuka. sose mennek bele ilyenbe. ketten nyugodtan a parommal, az az igazi.
2021. aug. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

húzz gumit, ha már képtelen vagy kihagyni.

De ciki, hogy privátban megírtad, hogy halálosan szerelmes vagy bele... még ezek után is... én kb. megundorodnék tőle.

De ha már nagyon akarnám, és semmit nem jelentene nekem, akkor sem osztoznék rajta egyszerre, hanem megdugnám, egyedül ahogy akarom, és aztán passzolnám, de hogy pasit kerülgessek egy ágyban...


Ebből hatalmas felsülés lesz, az garantált. Azon se lennék meglepve, hogyha ez előre kitervelt lenne, aztán rajtad röhögne mindenki.


De hogy ebből élvezhető szex nem lesz, az 100%

2021. aug. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Na, mi lett végül?
2021. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok.
2021. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hááát elég gyenge, ahogy várható volt. két szűz srác szó szerint elba-szta a szüzességét. :D

Én inkább beszéltem volna a csajjal, hogy szeretnék vele különórát tartani. Akkor normális szex lehetett volna, előjáték, szopás és amit akarsz... így meg a "tilos megállni és kivenni" volt, ahogy írtad. Szánalom a köbön.

Egyébként tudod, nem közhely, hogy az első szexuális élmény meghatározó. Gratula.

2021. szept. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
# 16 Ugyan már, fullba tolja a kamuzást! :D
2021. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Azt, hogy menj el mindenféle vizsgálatra.

Kezd poligráffal!

2021. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!