Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érettebb férfiak! Ha már volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettebb férfiak! Ha már volt lehetőségetek feltérképezni a kiszemelt nő testét, akkor ugye már nem ér meglepetés, ha levetkőzik?

Figyelt kérdés

Tehát volt már tapi, tudod, milyen a cici, mennyi felesleg van rajta és hol... Volt már, hogy mindezek után is csalódás ért?


(A kérdés olyan férfiaknak szól, akik nem hamvas tinikkel randiznak, hanem szintén érettebb nőkkel.)



2021. aug. 29. 20:13
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Privátra válaszolva: nagy, de lógóbb cici, szülés után visszamaradt kis kötényhas, súlyfelesleg... ilyenekre gondolok.
2021. aug. 29. 20:20
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól még érhet meglepetés. Nem feltétlenül olyan egy csupasz test, mint amilyet tapogatás alapján el tud képzelni az ember.
2021. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A mell volt ereszkedettebb, laposabb, de még mindig szép volt. Egy gyerek után, 47 évesen, majdhogynem tökéletes.
2021. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt hogy "meglepetés" ért, de nem várom el a partneremtől hogy magazinból kiugró modell legyen.
2021. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%

Volt!

Ha netán műtét volt a melleddel, arra alaposan készítsd fel a férfit.

A nuni is okozhat meglepetést, ha nagyon eltér a szokásostól.

Ja, és lehetőleg ne hagyjál 10 cm szőrt sehol. A karodon se.

2021. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5: Lehet, nem volt egyértelmű, de fogta már a mellem, kibontva is, pontosan tudja, milyen, csak látványra nem. A többi részéről meg már beszéltünk.
2021. aug. 29. 22:56
 7/17 anonim ***** válasza:

Igen, pont erről beszélek.

Én is fogtam a mellét.

Aztán láttam is.

Na, ott dobtam egy hátast.

E szerint nem láttál még mell műtétet.

2021. aug. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Valóban nem. Nekem nem volt.
2021. aug. 29. 23:04
 9/17 anonim ***** válasza:

Volt olyan is, ahol a lánynak nagyon csúnya seb volt a mellén. Alig merte megmutatni.

De ez még nem vészes. Neki annyira szép melle volt, ami minden mást feledtetett.


Egy másik lánynak műtétje volt.

Na, ez már elég komoly dolog. Egy ilyen mell nem szép, akármit csinálsz vele.

Nagyon nehéz megszokni olyat, hogy valakit szó szerint szétszabdaltak.


Aztán létezik olyan is, amikor a mellet már csak a melltartó tartja formában.

Erre van megoldás: nem kell mindig viselni. Amikor már kicsit közelebbi a viszony, nyugodtan levetheted, még az ismerkedés alatt.

Ha már látott így, esetleg meg is fogta, ÉS nincs olyan probléma, amiről fenn írtam, akkor nagy meglepetés nem lehet.

Érdemes hagyni olyan ismerkedést, amikor benyúlhat a ruha alá.


Illetve még egy dolog: a bimbó ne legyen szőrös. Az sajnos nehezen bírható nőnél.

2021. aug. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Meglepetésnek írom, nem csalódásnak. 51 éves hölgy a partner, kedves,aranyos,ruhában melltartóval közepesnek tűnő mellmérettel. Amikor lekerült a melltartó, a melle ellaposodott,és a mellbimbója teljesen lefele néz, úgy lóg...

Viszont a puncija mintha egy tinié lenne...

2021. szept. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!