Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők: ti mennyire beszélitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők: ti mennyire beszélitek meg a szexuális életeteket a barátnőitekkel?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőitekkel megosztotok intim dolgokat? Mondjuk a férfi szerszámának méretét, vagy, hogy a párotok odavan a popsiért, heti többször csinálná, de te mondjuk maxi havi egyszer vállalod be, vagy hogy jól nyal-e, meg ilyesmi dolgokat.


Amerikai filmekben többször láttam jelenetet, hogy nők hasonló témákat simán kibeszéltek. Lehetséges, hogy a valóságban is van hasonló? Szerintem elég gáz lenne. Mit mondtok? Irjatok kort is, légyszíves!



2021. aug. 30. 00:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Bizonyos szintekig igen. Hogy "mit tud" az adott férfi, jó-e vele a szex, jól nyal, jó-e a mérete, meddig bírja, normálisan kielégít-e. Elég nyíltan tudok beszélni a szexről, főleg 10+ éves barátnői kapcsolatokban. Ha rossz, azt általában úgyis tudjuk, hogy mi volt a váló ok.
2021. aug. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Semennyire.
2021. aug. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Persze de nem mindenkivel. Szóval a legjobb barátnőmmel akit már évek óta ismerek azzal megosztom ezeket egy bizonyos szintig. Vannak olyan dolgok amiket még neki se mondok el. És persze nem mondom el minden barátnőmnek szóval tényleg csak azoknak akiket már régóta ismerek és megbízok bennük. Amúgy miért gáz? A férfiak nehezen nyílnak meg ilyen szinten a barátaik között? Ha így van akkor megértem, mert fiúként gondolom fura ez de ez olyan mint amikor pl.: ti pontozzátok a barátnőtök barátnőit vagy valami ilyesmi. Na ez nekem fura szóval meg tudom érteni, hogy miért tartod gáznak xD
2021. aug. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha pontosan így kell elképzelni:D de nekem csak egy elég közeli barátnőm van, viszont vele szoktam ilyenekről beszélni. Mondjuk nagy mélységekbe nem megyek, azért nem vázolom le elé az egész aktust meg a pasi minden porcikáját:D csak úgy nagyvonalakban érintek több dolgot
2021. aug. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Több közeli barátnőm is van, van közöttük olyan, aki mesél, és olyan is, akiről évekig még azt sem tudtam milyen fogamzásgátló eszközt használ.

Az egyik csaj pl. elmesélte, hogy a pasija szeret arcra élvezni, de nem tud célozni, olyan lesz a haja, és ezért csak hajmosás napon engedi neki. Meg hogy ha nincsenek a városban a fiú szülei, ők minden szobában dugnak egyet. (ami fura volt nekem, mert felnőtt emberek, akik saját lakásokban laknak rég elköltöztek. Csak dugni mennek néha át, amikor üres a szülői lak.)

És hogy az anál náluk tabu, meg még egy dolog amit kért tőle a pasi, de nemet mondott, bár erősen gondolkodott rajta.


Hasonlók....

Méret dolgokat soha nem mesélt, és a napi szintű élményeket se.

Én is mindig csak apró infókat.

Csak nagyvonalakban.

A másik barátnőm meg ilyenkor némán néz és bólogat, pedig neki is van egy több éves kapcsolata, csak ő nem nyílik meg.

Sosem kérdezzük. Az ő dolga.

Szóval van ilyen is, olyan is.

2021. aug. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Közeli barátnővel megbeszélem
2021. aug. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Csak nagy vonalakban, utalások szintjén. Részleteket nem osztok meg.
2021. aug. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnővel teljesen nyíltan megbeszéljük. A többivel csak érintőleg.
2021. aug. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Közeli barátnőim mindent tudnak, elég részletesen. Havernak nem mesélnék azért ilyesmiket.
2021. aug. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy a csajok is kibeszélik, ne legyenek illúzióid.
2021. aug. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!