Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Vezettek már listát,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vezettek már listát, naplót vagy blogot a szexkalandjaitokról, partnereitekről?

Figyelt kérdés
Ha igen miért és miket írtatok bele?

2021. aug. 30. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Az azért napló, hogy ne ossza meg senkivel se magán kívül. Keress már valami más elfoglaltságot pls.
2021. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem, de aki igen, az se fogja megosztani egy idegennel (vagyis veled).
2021. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Külön ilyen naplót nem vezettem, de a rendes naplómba leírtam, hogy épp kivel voltam, milyen volt, hogyan csináltuk stb.
2021. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1-es


Nem csak naplóról volt szó. Szövegêrtelmezés 1-es. Te keress valami mást az okoskodás helyett.

2021. aug. 30. 11:11
 5/11 A kérdező kommentje:

2-es


Szövegértés 1-es. Amúgy ez egy anonim oldal.

2021. aug. 30. 11:12
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Egy ideig naplóba leírtam a különlegesebb dolgokat, amiket a barátommal csináltunk, de aztán abbahagytam. Csak úgy magamnak lett volna emlék, de igazából felesleges, mert elég emlékezetes az összes és bármikor újracsinálhatjuk.
2021. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
2021. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Hű de befenyített valaki :D
2021. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Én csak feljegyeztem telefon jegyzetek közé, hogy kivel voltam. Mint egy lista. De ennek semmi jelentősége igazából, csak segít észben tartani és visszaemlékezni. De nem írogatok bele olyanokat, hogy mekkora volt a farka meg nem pontozom őket hogy 10/? volt a szex és hasonló baromságok:D
2021. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocsi tudom csajoktól kérdezed de én mint férfi a legelső maszturbálástól írok szinte minden szexualitáshoz kapcsolódó dolgot. Egy haszna van csak. Ha néha magam alatt vagyok akkor vissza olvasgatom és nevetek jókat magamon.
2021. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!