Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy unalmas fiúnak sosem lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy unalmas fiúnak sosem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Nincs érdekes életem, nem vagyok beszédes. Szerelemre attól még vágyom csak a legtöbb lány nem az ilyen fiúkra vágyik. Ha szeretjük egymást, meg van a vonzalom, jó a szex és időnként elmegyünk valahova az elég lenne? Persze ha ő többre vágyik akkor nyugodtan mehet a barátnőivel programokra.

Jól nézek ki, csak sok lány a viselkedésem miatt inkább keres mást.


2021. aug. 30. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
De, csak jóval nehezebben.
2021. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem szeretik a sótlan embereket, ez biztos. A humor nagy előny, még ha kicsit kevésbé vagy jóképű, akkor is. Miben nyilvánul meg amúgy az unalmas életed?
2021. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Én egy unalmas emberrel biztos nem jönnék össze.

Lehet barátnőd, de elég nehéz lesz így kialakítani.

2021. aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
A fő gond hogy ha unalmas az életed akkor nehéz beszélgetési témát találni.
2021. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Talán elég lenne, de hogy is jutsz el odáig? Hogy akarod kialakítani a vonzalmat? Menjen oda egy nő hozzád és hellóka deszerelmesvagyokbeléd? A szerelmet, vonzalmat neked kell kialakítanod egy nőben, nem magától jön.
2021. aug. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Sose értettem, hogy mit takar az unalmas élet. Az emberek 99%-ának unalmas az élete, mert a valóság nem egy akció film, hogy mindig történik valami izgalmas. Számomra a bulizós élet is baromi unalmas. Szóval szerintem itt arról van szó, hogy ki mit szeret.
2021. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Unalmas ember mellet unalmas az élet. Nyitott, intelligens, humoros emberrel viszont jobban pörög. Ha nincs miről beszélni, halott az egész,mert semmivel sem tudsz megfogni. Ebből nem lesz szerelem meg szex.
2021. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ milyen igényeid vannak. Átlagos, értelmesebb lánnyal azért össze lehet jönni. VAgy olyanok akik kicsit ducibbak.

Nyilván a vonzó, szép külsejű lányok teljesen más történet. Mivel értük sorban állnak folyamatosan ők valamiextrát keresnek. Kinek mi, valaki extra intellgens pasit keres (több diploma, angy karrier), valaki a pénzre megy, valaki arra hogy extra jól kinéző fitmeszmodell legyél, vagy nagyon humoros angydumás "standupos", vagy rapper. Esetleg sportoló, extrém sportoló. A szép lányoknak kell valami extra, ez egyértelmű.

2021. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Van egy fiú ismerősöm, a hobbija a régi könyvek és azok renoválása, kb él-hal ezért, sokáig azt gondoltam én is hogy neki sem lesz senki akivel össze tudna jönni. Elment egy valami konferenciára vagy találkozóra, ott összeismerkedett egy csajjal aki szintén ezt szereti. Már 2 éve együtt vannak.

Ne add fel, csak keress olyan körben ahol te is mozogsz.

2021. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!