Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-hoz közeli szűz férfi:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-hoz közeli szűz férfi: prostival elveszteni megoldja a lelki részét: visszahúzódást, félénkséget?

Figyelt kérdés

Adott egy 30-hoz közeli szűz férfi, aki túlzottan visszahúzódó, félénk, nem tud nyitni a nők felé, bénán próbálkozik, hiába lenne igénye mind a párkapcsolatra és szexre is, mint minden normális férfinak.


Szerintetek ilyen esetben, ha prostival veszti el a szüzességét, akkor mi lesz? "Helyrekattannak" a dolgok, elkezd majd azért csajozni, képes oldani a gátlásait, vagy csak annyi könnyebbséget ad, hogy nincs rajta a 30+ éves szűz férfi stigmája, de ugyanolyan béna marad emberileg a nőkkel szemben?


Ha valakinek ilyen gondja van, mit javasolnátok neki: pszichológus, vagy prostinak van több értelme?



2021. aug. 30. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy elveszted a szüzességed. Semmivel nem lesz másabb! Ismerkedni nem fogsz megtanulni, de adhat egy löketet, hogy már nem vagy szűz. Ám hasonló vagyok mint te kérdező. Viszont nekem sikerült elvesztenem, viszonylag későn (nem prostival). Ismerkedés nekem is nehezen megy. 31/F
2021. aug. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1-es írja, egy kis löketet tud adni, rajtad múlik mennyire tudod kihasználni. Viszont bro' ne agyalj már ennyit, a tökeid helyrerázását kezd azzal, hogy elmész egy prostihoz. Ha ehhez sincs bátorságod akkor élő kezdeményezéshez még ennyire sem lesz.
2021. aug. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Segíhet, hogy végre hasznátlad a farkadat, de:

- Az igazi siker az, ha pénz nélkül dobja le a nő a bugyiját. Az az érzés igazán értékes, hogy a nő engem kíván.

- Nem fogod kielégíteni.

- Nem tanulsz semmit a dologból. Sem ismerkedés terén, sem a szexben.

2021. aug. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 28 évesen vesztettem el egy 20 évvel időssbb nővel aki fiatal korában örölány volt és megkívánt és felajánĺotta hogy szűztelenít! Azóta kicsit nyitottabb lettem de barátnőm még mindíg nincs sajnos de rövidesen változtatni kivánok rajta csak beteg a gerincem azt kikezeltetem és utána 100%-os leszek!

33/F.

2021. aug. 31. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az életed érdemben nem változik, ismerkedni ugyan úgy nem fogsz tudni.
2021. aug. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az 1-es és a 3-mas írja.

Attól hogy elveszíted a szűzességedett attól ugyanugy nem fogsz tudni csajozni

2021. aug. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg hát!
2021. aug. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja megoldani a félénkséget,csak annyit hogy elveszíted a szűzességedet utánna sem fogsz tudni nyitni a nőkhöz.Nem lessz könnyebb az ismerkedés sem attól hogy elmész prostihoz.
2021. aug. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Jelentkezz nála ő majd segít :


[link]

2021. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem mindenképpen pozitívum lesz az életdben, csak válaszd ki jól a hölgyet, olvass beszámolókat vagy ilyesmi, mielőtt elkötelezed magad egynél. Jobb lesz utána, de nyilván nem leszel hirtelen egy Casanova. De kell a tapasztalat, segíteni fog, egyértelműen. Sok szerencsét!
2021. szept. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!