Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim pénisze merev állapotb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim pénisze merev állapotban nem felfelé mered hanem enyhén lefelé.Baj ez?kemény meg minden működik csak nem olyan látványos.Más is van így?Lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 31. 05:35
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

szóval neked ilyen!

szerintem nem probléma, enyém is kicsit ilyen, de nem volt rá panasz ;)

2021. aug. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen változtatni :D Az enyém felfelé áll de nekem meg jobban tetszene ha mondjuk vízszintesebb lenne ha merev :D Bár párom szerint meg így tökéletes szóval van ami úgy van jól ahogy van :)
2021. aug. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is lefele görbül, de ez egyik partnerem sem érdekelte

30F

2021. aug. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont, hogy a felfelé kunkorodó nem olyan vonzó látványra.

Nem vagyunk egyformák. ;)

2021. aug. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na de várjunk! Az hogy felfelé áll vagy felfelé kunkorodik az nem ugyanaz! Az egyik attól még egyenes, a másik meg görbe
2021. aug. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyem szinten kicsit lefele gorbul. Soha nem volt problema. Van emiatt olyan poz, amit nem szeretek (no alul zart labakkal en terpeszben rajta), de cserebe megorulnek tole, ha hatulrol teszem be..
2021. aug. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
AKkor az nem áll hanem lóg !
2021. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan szexelni vele mint egy felfelé álloval. Legfeljebb más pozicio lesz az igazán nyerö a lánynak. Persze ha szépségversenyre akarod benevezni akkor gond lehet:-))
2021. aug. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7

ez van, de kemény...ja, és nem is átlag vastag ;)


(1es vagyok)

2021. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!