Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lovagoltok meg olYan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lovagoltok meg olYan férfit aki kövér ? Széles és pocakos is

Figyelt kérdés
Valahogy félek nem fog menni... túl nagy terpesz kellene.
2021. aug. 31. 15:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
Inkább neki kéne tennie valamit a súlyával. Pár kiló plusz rendben van, de én nem szexelnék olyannal, aki annyira túlsúlyos, hogy már lovagolni se tudok rajta. Meg ő sem lesz sokkal jobb, ne nagyon számolj vele, hogy majd hosszú, változatos menetek lesznek, ahhoz kell némi fittség.
2021. aug. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%

Az én párom is kicsit pocakosabb.

Simán tudok lovagolni rajta mint egy normál testalkatú férfival.

Először még én sem tudtam hogy fog menni mert soha nem voltam mêg ilyen pasival.

De nekem vele a legjobb a szex eddig.

2021. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%

Mégis mi bajod van vele, mert ha nem mikró a pénisze akkor ugyan úgy kell mint bárkinek.

A kövérségnek semmi köze hozzá.

2021. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%

Volt egy nagyon kövér, na fúj, azzal nagyon szar volt, nem tudtam normálisan, olyan volt, mintha le akarnék gurulni róla, és más pózban is tök béna volt...


De rajta kívűl is voltak 120 kg körüli pasik, velük érdekes mód azért lehetett szexelni.


Nagyjából az okot is tudom, a fenti pasival miért volt olyan, amilyen, a többivel miért nem.


De utána szerencsère nem nagyon voltam kövérekkel.

2021. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%
A csípőjén lovagolsz, nem a hasán. Nekem nem volt problémám vele.
2021. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
65%
Ráülsz a hátára,sarkaddal megrúgod aztán nyijáá.
2021. szept. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!