Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom lábfétise eredhet ebből?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom lábfétise eredhet ebből?

Figyelt kérdés
6 hónapja vagyunk együtt átjárunk egymás családjához. De azt vettem észre hogy az anyja a pasimnak néha megkéri hogy masszìrozza meg a lábát. Szerintetek van összefüggés?

2021. szept. 2. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, de lehet.


Az én fétisem már pl akkor megmutatkozott (enyhén), mikor életemben először találkoztam az adott dologgal. Nem attól alakult ki, hogy sok olyasmit néztem, hanem azért néztem sok olyasmit, mert megvolt a fétisem.

2021. szept. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Nekem már valahogy azelőtt megvolt, hogy tudtam volna bármit is a szexualitásról. Óvodás koromban. Ennek megfelelően nem is úgy gondoltam rá, de már meg volt, nehéz ezt így elmagyaráznom. Nem tudok olyan tényezőről, ami kialakíthatta. Lehet nincs is, ha pedig volt, nagyon tudat alatti lehetett. Lábmasszázs pedig nem gyakori a családban, főleg nem a kérése, de a simának se. A másik párjának oké, vagy nagyon szűk családi körben (tesó, szülők, egy háztartás), de a többi nekem eléggé fura lenne, kivéve ha fáj és szituáció úgy adja. Ennek megfelelően tőlem se kérték soha és látni se láttam. Pontosabban láttam (pl nagynéném és férje, stb), de már megvolt a fétis, szexuális élmény pedig nem tud elfogni, családtag.
2021. szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Ezt a beteg családot!
2021. szept. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
És általában szokott lenni az anyján harisnya vagy szépen kilakozott körmök ami izgatná a párodat?
2021. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

szerintem simán lehet.

A fétisek általában kamaszkorban alakulnak ki.

és ha pl a párodat 12-13 évesen párszor az anyja megkérte erre, előfordulhat, hogy kialakult.

2021. szept. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul nem kamaszkorban alakulnak ki. Én is lábfétises vagyok és engem is már óvodás koromban izgatott a téma (van gyermekkori maszturbáció). Nem értem miért kell olyanoknak válaszolni, akik egyáltalán nem értenek a témához.
2021. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy az anyja harisnyában van-e amikor masszírozza a lábát vagy esetleg ha megfigyelted fel is áll a pasidnak a lábmasszás után/közben tehát izgatja ez a dolog

Lábfétis téren egyébként megadsz neki mindent? Kedvéért veszel fel harisnyát, kényezteted a lábaiddal ott lent? Ráélvezhet a lábaidra szex után?

2021. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!