Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok kinek milyen most az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok kinek milyen most az intim területe?

Figyelt kérdés
Puncira gondolok.

2021. szept. 2. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Aha
2021. szept. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Pont olyan ahogy én és a párom szeretjük
2021. szept. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Igen
2021. szept. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2021. szept. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Most teljesen sima, ami úgy történt hogy ma reggel felkeltem, végigsimítottam, kissé borostásnak találtam. Beálltam a zuhany alá, jó sok habot csináltam, olyan kellemes sikamlós lett minden, aztán fogtam a borotvámat és gyönyörű simára borotváltam. Mindenütt: domb, ajkak, popsi. Teljesen belebizseregtem, ahogy puha törölköző végigsiklott a lábam között. Muszáj volt újra megérintenem. Képtelen voltam ellenállni hogy ne jàtszak egy kicsit magammal.

Alig telt el egy perc mikor észrevettem, hogy az ajtóból a barátnőm figyel és a nadrágjában jár az ő keze is. Berántottam a fürdőszobába és mielőtt bármit mondhatott volna, megcsókoltam.

Vad smàrolásba kezdtünk, gyorsan levetkőztettem, lefektettem a fürdőszoba szőnyegre, átvettem felette a lábamat és 69-es helyzetben főlé másztam. Egymás csiklójára tapadt a szánk és hangosan nyögtünk a kéjtől. Nyelve ide-oda ficánkolt a kopasz puncimon, alig tudtam lépést tartani vele. Óriási orgazmus rázott meg mindkettőnket, majd feltápákozkodtunk, egy szenvedélyes csókkal saját nedveinket is megkóstoltuk egymás ajkairól.

Imádom az iskolakezdést, mondta a lakótársam. Alig várjuk hogy hétvégén ismét összeálljon a leszbi klub és egy közös borotválkozással vegye kezdetét az év első orgiája. Mindenki teljesen ki van éhezve tavaly óta és az újakat ugyancsak be kell avatni a leányszövetségbe. Nagyon finom lesz.

2021. szept. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
A szeméremdombon erőteljes fűvesedés folyamatait láthatjuk rajta, lassan újra jöhet a fűnyíró, miközben a nagyajkak egymásra lapulva várják a következő pókhálózást, de az imént gejzírként tört elő belőle a nefronok által kiválasztott folyadék. A klitorisz kicsi, puha, rendkívüli nyugalmi állapotban pihen.
2021. szept. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Sima mint mindig
2021. szept. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen szőrös
2021. szept. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Természetesen csupasz mint mindig. 42N
2021. szept. 8. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
Természetes szőrös,mi így szeretjük.
2021. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!