Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltél/ismersz valakit aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltél/ismersz valakit aki szexelt hírességgel?

Figyelt kérdés
Mindig azt hallani, hogy a zenészek/celebek mennyire kihasználják a hírnevüket, és mennyi lányt vittek ágyba. Puskás Peti is azt nyilatkozta kis túlzással, hogy 400 nőt fektetett meg. Hol lehet egyáltalán felszedni őket? Volt már közöd hírességhez akár flört szintjén is?
2021. szept. 2. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Én igen, de nem írom le hogy kivel. Olyan mint a többi nő csak közismert. Ennyi, semmivel nem több!
2021. szept. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Puskás Petit oszd le előbb 5-tel. És ami marad azt is kb. öltözőkben kapta el titokban, vagy ittas csajokkal volt akik nem is emlékeznek a történtekre.
2021. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jutottam el szexig soha mert volt párom,de régen sokat jártam olyan helyekre,ahol ilyen-olyan celebritások megfordultak! Hidd el semmi különbség,a többségük ugyanolyan mint bárki más,és ugyanúgy fel lehet szedni őket!
2021. szept. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
14%
Rossz kategória. Írd ki a homo szekcióban.
2021. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Mostanában irogatok egy ismertebb férfivel (tv-ben is szokott szerepelni, híres), de nem akarom beadni a derekam. Van nője.
2021. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb ember nem veri nagy dobra, hogy hírességgel szexelt, csupán titokban örülnek, hogy megtörtént.:(
2021. szept. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Mert a Puskás Peti pont úgy néz ki, mint aki 400vnőt megtekert...
2021. szept. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Én szexeltem egy magyar válogatott focistával de egyértelmű okokból nem írom ki a nevét.
2021. szept. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Portás vagyok és ebből kifolyólag láttam már sok mindent.

Aki azt hiszi, hogy Puskásnak nem áll meg a 400, az nagyon el van tévedve.

A koncertjein az első sorban van csak vagy 200 nő, akiken látszik, hogy nem bármit.

Másrészt vagy 15 éve a szakmában van.

Ugyan ez igaz mindenki másra, már egy X faktor élőben szereplő, majd később kiesőt is szétazednek a nők utána a bulikon.

2021. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Én, egy néhány évvel ezelőtt egy tehetségkutatóban szereplő csajjal. Nem tudom mennyire híres még ma
2021. szept. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!