Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan rázzak le egy zaklató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzak le egy zaklató pasit?

Figyelt kérdés
Egyszer egy nagyon feltűzelt állapotban be talált. Kicsit flörtöltem vele, de semmi több. Erre ő elkezdte a farkáról a kéretlen fotókat videókat elküldeni. Instán és facebookon zaklat. Le tiltottam írt kamu profilokról. Már 4 profilt tiltottam. És továbbra is kéretlen fotókat küld. Ráadásul nem messze lakik tőlem.
2021. szept. 3. 03:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Besétálsz a helyi rendőrségre, és feljelented. Ott kapsz egy hivataos papírt, lefotózod, elküdöd az egyik kamu profiljára. És kész.
2021. szept. 3. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Jól írja az #1 válaszoló... minek flörtöltél vele?
2021. szept. 3. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fajta csak egyvalamiből tanul. Tedd azt amit az 1-es javasolt, mert ennek nem lesz egyhamar vége, vagy eldurvul a helyzet.
2021. szept. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
Mit kelleted magad?
2021. szept. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg neki, hogy oké, látod milyen kitartó, ezért benne vagy a dologban, de azonnal hozzáköltözöl, még az idén esküvőt akarsz, és minél előbb gyerekeket tőle! El fog tűnni...

Komolyra fordítva: feljelentés!

2021. szept. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Erénycsőszök.. Talán mindenki ássa el magát, nehogy esetleg valami pikáns dolog legyen az életében? A nő a hibás, akit megerőszakolnak igaz?
2021. szept. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Azigen, áldozathibáztató jószágjai....


Mondanám, hogy menj a rendőrségre, de pont leszarják. Egy ismerősömet ennél durvábban zaklatta az exe (feltörte a profilját, eladta egy-két cuccát, meztelen képeket rakott ki társkeresőre, mellé a csaj telefonszámát, ilyesmi). Többször ment a rendőrségre, semmit nem kezdtek a dologgal...


Amíg csak új és új profilokról jelölget be, addig sztem maradj annál, hogy "hagyj már békén, takarodj már" jellegű üzik kíséretében letiltod. Egy új profilt cisnálni kb 15 perc, megkapni a letiltást meg 1 perc, ráadásul ha ingerszegény környezetben tartod, szóval nem reagálsz érdemben az érintkezésére, csak tiltod, akkor előbb-utóbb megunja, mert semmit nem nyer belőle.


Ha becsönget, az tényleg kínos, akkor egy próbát megér a rendőrség. A process elején jelezni kell a fazonnak, hogy feljelentést tettél. Ha a rendőrség nem is képes tenni semmit, ez néha elég lehet arra, hogy megijedjen és abbahagyja.

2021. szept. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Akik azt kérdezték miért kellettem magam? Nektek akkor egy nemi erőszak is rendben van, mert a nő flörtölt 2 mondatot a pasival? Azért egy flört nem felhívás keringőre. Pláne h semmi olyat nem írtam neki ami szexre utalható lett volna. Tehát ha a nő egy kicsit is nyitott a pasik felé akkor zaklatható vagy erőszakolható? Ha lenne egy lányotok akkor is a lányotokat vernétek meg h jajj szegény pasi nem bír a farkával?


Többiek. Köszönöm nektek. A mai napon feljelentést tettem ellene. Remélem nem hergelem fel még jobban ezzel.

2021. szept. 3. 13:26
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

8#Milyen erőszak?Eddig csak arrol volt szó hogy rádállt,nem?

Te is azok közül vagy akik elkezdenek dramazni,felnagyítani meg sem törtent dolgokat!.De azért viszket ott valami,igaz?

Jolesik ha odavannak érted,mert te flörtölgetsz random mindenkivel,csak úgy.Persze tuti biztosan egyértelmű volt,hogy te az egadta világon semmit se akarsz!!2 mondatot.Hogyne!Nem is érti senki hogy ugyanmár megis mit akarhat a fazon.

Eredj már a mesehabbal!

2021. szept. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9es, mert a többszöri elutasítás és tiltás után is kéretlen képek a fszáról az milyen reakció?:D

Egyértelműen megtörtént az elutasítás. És a küldő is pontosan tudja jól, hogy senkinek nem tetszik amit csinál, hisz a fszod elküldése nem tartozik az udvarló gesztusok közé:D

2021. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!