Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lesz szexuálisan vonzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz szexuálisan vonzó egy fiú / férfi?

Figyelt kérdés
Külső dolgok is érdekelnek, pl milyen a fontossági sorrend arc, száj szem, magasság, testsúly, izmossag, stb.
2021. szept. 3. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet így bekategorizálni. Jó a kisugárzása, egyetértünk dolgokban, humoros etc. Egy ilyen embert általában vonzónak látnak a nők. Nekem általában a szőke férfiak a gyengéim, de tetszett már barna vagy épp fekete hajú is, súly tekintetében is volt már átlagos testalkatú, valamint molettebb, kifejezetten mackós férfi is aki nagyon vonzott. Ezek a dolgok nem ilyen fekete és fehérek, vagy megvan a kémia vagy sem. :D
2021. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Belső: határozottság, magabiztosság, intelligencia(IQ,EQ), őszinteség, humor, mindezek mellett legyen benne egy kis szenvedély, csintalanság

Külső: meglincselnek itt emiatt, de nekem a magasság fontos (185cm+), a testalkat szintén, mivel nem szeretem se a vékony szálkás alkatot, se a kigyúrt 2ajtós szekrény típust. Inkább átlagosabb, masszívabb testalkat jön be (90kg+). Ezen kívül az én esetem a barna haj/szem kombó. Ha a belső értékek stimmelnek, akkor nem kell adonisznak lenni, egy számomra átlagosabb külső is fel tud izgatni, ha a személyiség stimmel. Többször volt már példa rá, hogy egy mások szerint nem túl vonzó férfival voltam, mert volt benne több olyan dolog is, amit nagyra tudok értékelni egy férfiban vagy valami amivel szexuálisan felcsigáz

(Természetesen ilyen esetben automatikusan vonzóvá válik az illető a szememben, nem arról van szó, hogy na gyere bevállalom a rusnya fejed mert jó fej vagy)

2021. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szemek, mosoly, arc, kezek, testalkat - de ettől még nem lesz szexuálisan vonzó, ha a kisugárzás, személyiség és különösen IQ, EQ nincs meg hozzá.
2021. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Külső+belső egyaránt fontos. Számomra nézhet ki akármilyen szexisen (sportolt igényes test, helyes arc) ha megszólal és ordenáré módon beszél vagy a nőkről degradálóan azonnal elszáll a vágy.
2021. szept. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!