Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Biszexuális hajlamokkal bíró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális hajlamokkal bíró barátnőm szeretne bevonni még egy lányt. Milyen veszélyei lehetnek ennek a kapcsolatunkra nézve?

Figyelt kérdés

Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem izgatna, hogyha két lánnyal lehetnék egyszerre, illetve az hogyha a barátnőmet látnám egy másik lánnyal.


De mivel még nem próbálta soha a saját nemével, ezért félek hogy majd jobban bejön neki lánnyal, mint velem és esetleg emiatt tönkre megy a kapcsolatunk.


Valamint félek attól is, hogy később felmerül az is, hogy vonjunk be még egy pasit, ami számomra elképzelhetetlen.


Viszont ha egyszer biszexuálisnak érzi magát és én így fogadtam el, akkor azt sem érzem korrektnek teljesen vele szemben, hogyha azt mondom hogy hagyjuk az egészet…

Ha miattam nem tudja megélni a szexualitását, az sem egy jó pont szerintem.


Lehetséges, hogyha egyszer ki tudná próbálni lánnyal, akkor az kielégítené a kíváncsiságát és nem akarna többé -vagy legalábbis nem gyakran- hármast?


Szerintetek mit kéne mondanom?


Én 23/f, Ő 19/l.


Azért ebben a kategóriában van a kérdés mert én hetero vagyok.


Előre is köszi!



2021. szept. 4. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam angol fórumon, ahol az volt a sztori, hogy a feleség nagyon rá volt gerjedve a barátnőre, de ezt nem tudta senki. A csávó meg gondolt egyet és mondta, hogy legyen 3-as azzal a nővel mert neki nagyon bejött.

A nő visszafogottan belement a dologba, közben benn meg ujjongott.


A vége az lett, hogy otthagyta a csávót a barátnőéért:D

2021. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legnagyobb veszély haver hogy kimaradsz belőle :D Tanács: alaposan beszéljétek át ki mit akar megélni, mire vágyik és mik a közös játékszabályok pl. te meddig és hogyan mehetsz el az adott csajjal (védekezés, csók, simogatás stb.), tudd meg mi van a párod fejében, milyen "eredménnyel" lenne elégedett. Veszély inkább a csajodra nézve leselkedik - a 3. játékosoknál előfordul hogy ha nem korrektek akkor megpróbálják kicsábítani a feleséget/férjet.
2021. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes tisztázni előre, hogy mennyire biszexuális? Csak a szex érdekli másik nővel, vagy szeretni is tudná? Nem mindenki tudja magát elképzelni párkapcsolatban azonos neművel, sokakat csak a szexuális oldala vonz. Ez esetben szerintem nem lehet gond. A másik eshetőség veszélyesebb. Ezt nektek kell alaposan átbeszélni, és mérlegelni.

Illetve nem hiszem, hogy lehet olyan, hogy "kielégítette a kíváncsiságát", és többet nem akarja majd. Maximum akkor, ha nem tetszett neki. Ezt kb. úgy tudnám elmagyarázni, mintha mondjuk neked lenne egy szexuális fantáziád, legyen mondjuk az anál, és egyszer kipróbálhatod a pároddal. Majd azt várja, hogy miután kipróbáltad, többet nem akarod majd. Szerintem, ha tetszett, akkor csak még jobban rá fogsz akadni :)

2021. szept. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, tényleg az a legnagyobb veszély hogy kimaradsz belőle. Volt hogy szexeltem már lánnynal és azt éreztem hogy nekem soha többet nem kell férfi de aztán rájöttem hogy mégis. Teljesen más a két dolog, nem tudnám feladni egyiket sem.

Azt javaslom 3asban próbáljátok ki először hogy te is az élmény része lehess.

Nekem a párom azt mondta azt csinálok lányokkal amit akarok és ezt meglehetősen szabadon is értelmezem mégis vele vagyok mert szeretem.

Szóval ne félj, éljétek ki szabadon magatokat és ennyi😌

18L

2021. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Yess! Életem legnagyobb élvezete volt!

Az egyikkel dugtam míg ő nyalta a másikat!

2021. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hatalmas a veszélye hogy két csajt fogsz egyszerre megdugni!

Sok sikert! :)

2022. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!