Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdjek az exemmel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek az exemmel?

Figyelt kérdés

Egy utolsó patkánynak fogtok nézni, de van jelenleg párom

A párommal a szexuális életünk nagyon megingott.. Beszéltünk róla de nem tud nekem olyat mondani amivel tudnám mi lehet az oka. Egyszerűen nem kíván.. viszont nagyon szeressük egymást.. Na de.. Exem felajánlotta nekem az alkalmat és dillemában vagyok.. Nem akarom megcsalni de mégis.. Összevissza kavarognak a gondolataim.. A barátnőm nem szeretném elhagyni mivel szeretem és ő is engem. Csak ő nem kívánja a szexet

Az exem pedig mindennél jobban akar engem, ismerem is. Mi a véleményetek? Ne kövezzetek meg ANNYIRA

20/f



2021. szept. 5. 02:12
A kérdező szavazást indított:
Feküdjetek le
Ne feküdjetek le
Egyszer élünk
74 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Amíg volt szex köztetek a barátnőddel, kivel volt jobb vele vagy az exeddel?
2021. szept. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a pároddal újra, ha nem tud megnyílni, elmondani hogy szerinte mi lehet az oka, mire vágyna vagy hogy lehetne megoldani, akkor szakíts. Hosszú távon úgyse fog működni. Ha meg elkezdesz összejárni az exeddel, úgyis elhidegül a kapcsolat. Akkor meg már ne bántsd meg és szakíts előbb. Vagy ha nyitott rá, beszéld meg vele hogy szeretitek egymást, jó együtt, de engedjen el csak szexre valakihez. Mert nyilván arra szükséged lesz hosszabb távon és ha ő egyáltalán nem kíván akkor az nem fogműködni. Elképzelhető az is, hogy azt mondja rendben, oldd meg mással a szexet. (én biztosan ezt mondanám a páromnak ebben az esetben)

N

2021. szept. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A barátnőmmel sokkal jobb volt!

Pár hónappal ezelőtt volt a barátnőmnek egy felfázása ami nagyon kihatott rá.. sokáig fájásai voltak.. illetve tisztasági betétet hord mindig(gondolom valami folyása van) hamarosan nőgyogyászhoz megy.. arra gondoltam talán ez lehet a baj.. De ha rá kérdezek egyszerűen csak annyit mond nem kell neki..:D

2021. szept. 5. 02:25
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Te mekkora farok vagy. Van valami betegsége, erre te már mennél megfarkalni az exed? Nem bírsz ki pár hónapot se, azonnal már félrebsznál ez igen. Minek neked egyáltalán párkapcsolat? Ha csak egy 2 lábon járó pinának nézed a párod
2021. szept. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az exed nem csak szexet akar, hanem téged vissza.

Ha megcsalod, (te is tudod) iszonyat fájdalmat okozol a barátnődnek.

Én hű maradnék.

Ha ennyire nem jó, akkor beszélj róla vele, végső esetben szakíts.

De ha csalsz, hosszú távon csak szenvedést okozol mindenkinek.

2021. szept. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Kisfiú vagy még. Nem érdemled meg szegény csajt. Szakíts vele inkább és könyörülj rajta
2021. szept. 5. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Bárcsak a helyesírással lennél ennyire elfoglalva inkább. 😪💔
2021. szept. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 mindentudó99 ***** válasza:
87%
Pont betegség alatt hagynád magára? Csalnád meg? Nem szeretheted túlságosan. Inkább támogatni kellene nyilván a betegsége miatt nem kivánja a szexet. De az is lehet hogy kivánja csak szégyelli hogy problémás odalenn. Inkább azon lennél hogy el tudd kisérni az orvoshoz és támogasd mindenben.És igazad van patkány viselkedés már csak a félreléoés gondolata is ha betegség miatt nincs szex
2021. szept. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ember, beszéld meg a barátnőddel, hogy mi a baj. Lelki, egészségügyi, másik pasi, vagy mi? És ha nincs közös nevező, szakíts. Aztán dugj, akivel akarsz. Ennek így nincs semmi értelme. Csak kib@szol a barátnőddel.
2021. szept. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak szavaznék, de a "feküdjetek le" és az "egyszer élünk" között mi a különbség.
2021. szept. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!