Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt olyan veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt olyan veletek hogy egy pasi, aki nem a párotok volt, közölte veletek, hogy szeretne kinyalni? Hogyan tette? (Sms, email, viber vagy személyesen) Mi volt a reakciótok erre?

Figyelt kérdés

2021. szept. 5. 15:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt elég sok ilyen ajánlatot kaptam már :D Hogyan tette? simán leírta privátba, vaaaagy egy kellemes beszélgetést hirtelen megszakított ilyen kijelentéssel.

Mi volt a reakcióm?

a., tiltottam egyből

b., illedelmesen elutasítottam és ha továbbra is folytatni akarta volna a csevegést, elköszöntem tőle

c., ha olyan hangnembe íródott a levél, akkor elküldtem melegebb éghajlatra, (ami nem a lábam között van)

2021. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
volt, általában kiéhezett idiótok, de még képet se látott rólam, azt hiszi ez hízelgő, instant tiltás
2021. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem beleírni, hogy ha épp esetleg szingli voltál.
2021. szept. 5. 15:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen többször, mindig ugyanaz a reakcióm (függetlenül attól, hogy volt-e akkor párom): válasz nélküli tiltás. Nem érdemes foglalkozni egy ilyennel sem.
2021. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért reagáltok így, mert megalázó nektek? Vagy miért pöccentek be? Hiszen nem a fordítottját kéri, hanem hogy ő kényeztet titeket.
2021. szept. 5. 15:51
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#5

Nem megalázó (miért is lenne az?) és nem is dühítő. Egyszerűen nem érdekelnek mások (vagyis mindenki, aki nem a párom) kéretlen vágyai. A tiltás a legegyszerűbb módja annak, hogy ne kelljen vele foglalkoznom.

2021. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
azt se tudja hogy nézek ki, tehát csak egy lyukat lát bennem, megalázó
2021. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen. Pontosabban a kollégám. Megmondtam hogy szólok a főnöknek ha még egy ilyen felajánlást tesz azóta nem jött elő ezzel
2021. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Volt. Az apám legjobb barátja volt. Tehát ilyen 50+-os emberke. Lehettem kb 17 szall le sokkolódtam és a hànyinger kerülgetett h egy nálam jóval idősebb pali aki a születésemtől ismert ilyet kért. Elmondtam apámnak aki szarrá verte és megfenyegette ha a közelünkbe jön feljelenti.


Plusz mint ahogy az első is írta. Itt is kaptam jó párat

2021. szept. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, itt tucatjával vannak ilyen gyökerek. Egyből tiltom, vannak már vagy 30-an a tiltólistámon.

Miért? Mert nem érdekel egy számomra vadidegen, arcnélküli, monitor mögé búvó kanos senkinek az ajánlata azért.

2021. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!