Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez miért lehet, más is tapaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért lehet, más is tapasztalt ilyet? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sokkal jobban élvezem a szopást, mint a behatolást a punciba. De mégis az van, hogy a puncitól sokkal hamarabb elélvezek, az orált meg tovább bírom jóval. Pedig sokkal kellemesebb, és jobb érzés, mikor orálozik a csaj. És ez kb mindenkivel így volt, nem csak egy partnerrel. Van erre logikus magyarázat? 25f

2021. szept. 5. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy miért lehet…

Nekem is pontosan ez van, csak én sajnos punciban nagyon hamar elmegyek (1 perc kb), pedig érzésre nem is olyan jó…

Szopást meg 15 percig is bírom, akár mélytorokkal is, ami azért extrém jó érzés.


23/f

2021. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, szopasnal a lány "dolgozik". Neked semmiféle fizikai eronletet nem kell kifejtened. D.gasnal viszont pont fordítva. Toppon kell lenni. Ha meg iskolába jársz vagy ulomunkad van nyilván utóbbi megterhelo. Nem vagy hozzá elég edzett.
2021. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!