Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kigyúrt pasik! Nektek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kigyúrt pasik! Nektek milyen csajok jönnek be külsőre, kihez vonzódtok szexuálisan?

Figyelt kérdés

Mennyire legyen vékony, izmos? Vagy inkább legyen mit fogni rajta?


Írjatok légszi magatokról kort, magasságot-súlyt / testalkatot is.



2021. szept. 7. 03:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Sportos legyen. A súly az mondjuk 55-65 kg között. 38 F
2021. szept. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Volt vékonyabb, volt ducibb barátnőm is. Nekem teljesen mindegy, milyen alkat, belsőre szeretek meg valakit. A mostani barátnőm 90 kg, örülök ennek, hisz mikor összejöttünk 100 felett volt. (Mielőtt a lányok betámadnának NEM kényszerítettem, hogy változzon, magától tette meg, mert szeretett volna). És még mindig van ereje és akarata, szeretne még 20-30 kg-t leadni...


Egyébként ugye sportos vagyok (futás, úszás, kondi), 85 kg és 180-183 cm között valahol

2021. szept. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Igen
2021. nov. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

sportosan izmos vagyok, mert a nők ezt szeretik, nekem pedig félig meddig a munkám része, hogy mozognom kell.


én viszont a ducibb, húsosabb (nagy mell, nagy fenék) lányokat szeretem, gyönyörű szemekkel. Ne legyenek elhízva, de igenis legyenek ízig vérig nők, és egy pici pocak, és egy minimális "kapaszkodó" elengedhetetlen szerintem.

2021. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Pici vékony lányok apró cicikkel, ha a jótündértől kellene kívánni.

De természetesen ettől eltérő is bejön, elég széles skálán. Nem csak a kinézet számít.

2022. jún. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kigyúrt férfiként az olyan lányok jönnek be, aki szeretik a kigyűrt férfiakat!
2022. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Whitewolf19 ***** válasza:
100%

Erősportoló, poweres alkat vagyok, nem szálkás hanem nagyobb darab izmos.


Igazából a normál, átlagos alkat főleg, ha kicsit sportos az jó. :)

2022. jún. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Én nem vagyok kigyúrt pasi, de felemelem a munkaeszközöket. Ezeket az edzőteremben szterodiokkal kigyúrt pasikat elhívnám a telkünkre, hogy na kisfiam fogd meg ezt a talicskát, teli van fölldel, told már fel a hegyoldalon - vagy hordd már teli a hegytetőn lévő betonkádat a két óriásvödörrel, meg vidd már fel a pallón a födémre a betonnal teliöntött talicskát... Azzal legyenek kemények, ne a felfújt, tetovált izmokkal a buszon... Kifingana a legtöbb azt hiszem... Mint egykori kollégám, a pipaszár lábaival, amikor a felsőtestét felfújta - de a nagy éttermi asztalt én vettem a hátamra, akit kapanyélnek hordott le valaki... Ő meg még a takarítőnőtől se vette át a cipelni való nehéz cuccot. Na ennyit a kigyúrt pasik mutatód, ámde csak dísznek jó izmairól. Aztán abba hagyja a szeterodidot meg az edzőtermet és leplattyan mint a romlott kocsonya. Nem mellesleg, az ilyen fajta kigyúrással csak az izületeit teszi tönkre, mert azok nem követik az izmok mesterséges felpumpálását, ellentétben a normális falusi munkát történő, egész testre kiterjedő erősödéssel... Én lehet hogy kapanyél vagyok, de szégyenítettem már meg látványbábu izomagyakat a munkám során...
2022. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

8#

A te válaszod főlösleges volt,mivel nem tudsz értelmezni egy kérdést.Valószínü ezért vagy jó a talicskatolásban.


Én tanultam és ki tudom fizetni ,hogy ne nekem kelljen tolni.

nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Harmincas éveimig sportos, izmos, erős alkat voltam, kb. 85-90 kg, 180 cm magassághoz. (gyerekként judo, kézilabda, majd súlyemelés versenyszerűen, később aikido, néha tenisz. Gépészként részben fizikai munka, egy időben még kovácsként is dolgoztam.) Mindenféle alkatú barátnőm volt, az apró vékonytól a kissé duciig. Első nejem is molett volt, nagy mellekkel, kerek popsival, bájos arccal, természete kedves, szexben tüzes, szenvedélyes, olykor perverz.

Gyerekek érkezésével, majd a válás után javarészét irodai munka és a munka töltöttek ki az időmet, így sportra nemigen jutott. Feljöttek a kilók, apatestű lettem, de még mindig mozgékony, aktív ember. Eklektikus ízlésem továbbra sem változott, így újbóli szingliként ismét mindenféle alkatú partnerem, párom volt. Mackósan is ugyanannyira elfogadtak a nők és sikeresen ismerkedtem. Alkatom nem akadályozott ebben. Második nejem igazi latin szépség, gyógytornász, jógaoktató, átlagos, de sportos alkat, méretes mellekkel, kemény kerek fenékkel.

2,5 éve fogyózom, sportolok, leadtam 35 kilót, de még mindig van mit lefogyni. Ahogy öregszem egyre inkább a kerekded nőies nők, amolyan kissé husik jönnek be, akik nem kövérek, de van mit fogni rajtuk. De még mindig nem állítanám, hogy van ideálom. Szimpátia a döntő, az a bizonyos plusz érzés!

Alapvetően úgy vagyok a nőkkel, mint Gombóc Artúr a csokival:

Szeretem "A kerek csokoládét, a szögletes csokoládét, a hosszú csokoládét, a rövid csokoládét, a gömbölyű csokoládét, a lapos csokoládét, a tömör csokoládét, a lyukas csokoládét, a csomagolt csokoládét, a meztelen csokoládét, az egész csokoládét, a megkezdett csokoládét, az édes csokoládét, a keserű csokoládét..." 😃😉😜

nov. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!