Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek el lehet élvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el lehet élvezni lábszagtól?

Figyelt kérdés

Ez úgyis azokat érinti akinek izgatónak találják partnerük vagy másik csaj lábszagát. Ettől függetlenül bárki válaszolhat, csak én most a fiú élvez el csaj lábszagától helyzetre vagyok kíváncsi. Láttam egy másik kérdésnél egy válaszoló azt mondta ő percek alatt el tud élvezni a barátnője lábszagától, ha "illatos" harisnyáját szagolja. Lehet nejlonharisnyától lehet jobban elmenni? Szerintem ahhoz jelentősebb ingerlés kell, ami a dákót is érinti xD


Akik azt mondják próbáljam ki, üzenem egyrészt nem tudom mert nincs barátnő akin ki lehetne próbálni. Meg amúgyis simán benne van hogy nem menne, mert nem vagyok szagfétises de arra a részére kíváncsi vagyok hogy lehetséges-e



2021. szept. 7. 11:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Savanyú lábszag tudna mesélni. Reméljük felbukkan hamarosan.
2021. szept. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
13%
Hát ha nem verném ki kb 3 hétig elmennék az biztos egy jó izzadt büdös női lábtól, de általában csak felizgat, mint az állat.
2021. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Aki fetisiszta az biztos, hiszen ezért fetisiszta az adott furcsa, vagy éppen másoknak undorító dolgokra gerjed. Van olyan figura akiből a hamutartók váltanak ki nemi vágyat, azoktól durran el.
2021. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Mi az Isten tud benneteket lázba hozni a büdös lábtól? Ez nem olyan mint a popsi szex vagy a mélytorok. Kielégítő választ ír valaki?
2021. szept. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem. Engem az ápoltság vonz.
2021. szept. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Felizgat inkább, ha verem közbe akkor eltudok menni a harisnyától, vagy ha utána megdugom a csajt.


#4 engem az hogy alá vagyok rendelve a nőnek.

2021. szept. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem tartozom azok közé akiket ez izgat. Én ezt inkább valami ősi "programnak" tudnám be. Tulajdonképpen az ember is egyfajta állat. Az állatvilágban meg ugye elég gyakori, hogy szagok vezérlik a párosodást és egyéb dolgokat.
2021. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Csak, ha ecetes, savanyú, áporodott, fűszeres, nyirkos, hideg verítékes, puha, aromatikus lábillatot áraszt magából a talp.
2021. szept. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Hát van az a szag😂😂😂
2021. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Oh máj Dzsíszüsz meri sziszter :D :D De sok beteg ember van
2021. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!