Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan férfi, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki nem csorgatja a nyálát más nőkre az utcán (és máshol se)? Mert mondjuk szereti a párját...

Figyelt kérdés
És ez mondjuk hosszú távon így van

2021. szept. 7. 12:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
50%
Én szeretem, de van fantáziám.
2021. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
24%
Én is szeretem, de attól még dugnék más nőket is.
2021. szept. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%

Az én párom nagyon szerelmes. De megnézi a nőket. Sőt van amikor kitárgyaljuk a csajt akit láttunk.

Én is elmondom neki ha látok egy pasit aki jól néz ki. Attól mert szerelmesek vagyunk van szemünk. Nézni szabad. Az még nem megcsalás

2021. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
55%
Én szeretem a párom, de mégis "csorgatom". Nem tehetek/tehetünk róla, ez bele van kódolva a férfiakba ;)
2021. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
60%
Létezik, csak nagyon ritka. Na meg valószínűleg már 20 éves kora óta házas:D
2021. szept. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%
Én nő vagyok, de én is megnézek más férfiakat ha kapcsolatban vagyok, ugyanúgy a férfiak is ha egy szép nőt látnak. Ez normális dolog. Ha viszont nyálcsorgatva teszi az mindkét félnek rosszul esne.
2021. szept. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
Én nagyon szeretem a párom, ennek ellenére időnként megnézek más nőket. Bár éppenséggel megtehetném, hogy soha többet más nőre nem pillantok, ettől még időnként ugyanúgy beférkőzne a gondolataim közé más nők fantáziája. Ez van, ezzel nincs mit csinálni, hiába vagyok a döntéseimet tekintve monogám (soha nem lennék képes megcsalásra), az agyam ettől még nem monogám.
2021. szept. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
65%

Az a gáz, hogy azt hiszed, a kapcsolatban élő férfi meg is vakul.

Tegyél rá szemkötőt, mint a lovakra, és akkor nem tud máshova nézni, csak ahova te engeded. Meg lehetne zablát is a szájába…

Hogyha ilyen szinten le akarsz szabályozni egy férfit, elég gyakran fogod azt a mondatot hallani, hogy “ne haragudj, de szakítani akarok veled”.

Nőnemű vagyok, de pontosan tudom, hogy egy pasi, aki hűséges, ugyanúgy megnéz egy másik nőt az utcán.

Pl nekem is van klassz verdám, olyan amilyenre régóta vágyom, ennek ellenére megnézem az utcán az összes dögös autót.

Nem csorgatom a nyálam, pusztán szeretem megnézni a szépet.

Csak ehhez is kell némi intelligencia, hogy ezt felfogja az ember.

2021. szept. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
45%
Létezik de soha se voltam kutyaba se venni, pedig ha nekem van valakim csak o letezik. Se a valodagban se online nem irogatok flortolok mas nokkel, vagy nezegetem oket mint meg aki sose latott es tarsai. Tekintettel vagyok ra es az etzeseire.
2021. szept. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%

Nem csorgatom más nő után a nyalam. Az h meg nézek az utcán valakit semmit sem jelent , úgyszintén a párom is.


Hisz nem csukott szemmel mászkálok.

Köszönöm,én maximálisan be érem a barátnőmmel, akit szeretek,szerelmes vagyok,tud újat mutatni magából így én meg hagyom a nyaladzast másnak.

Nem vagyok házas sem,nem kor függő.

Max a kedvesem után csörög a nyalam

2021. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!