Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen változások következnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen változások következnek be a női testen/testben az 1.szex után?

Figyelt kérdés
Csak érdekel.. Meg még annyi, hogy a férfi test miben változik ha változik.. A tapasztalatok érdekelnek a legjobban!

2021. szept. 7. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem lesz szűzhártya. Nekem pedig utána megváltozott a menstruációm, sokkal kevesebb lett és fájdalom mentes.
2021. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hormontermelődés. Megnő az oxitocin és az ösztrogén szintje. Ezek segítik a kötődés kialakulását illetve a nemzőképességet. Prolaktin is termelődik orgazmus után azt hiszem. Ez a férfiaknál intenzívebb, emiatt van hogy elalszanak szex után:D Erre gondoltál?
2021. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2-> hát nem pont erre gondoltam, és nem mondom hogy sokat értettem belőle, de ma is tanultam valamit..

Olyasmikre gondoltam hogy pl elv a nőknek megnő a mellük, de én már annyi mindent hallottam hogy el se hinnéd.

2021. szept. 7. 17:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nő meg a mell. Ahogy írták eltűnik a szűzhátya és hormonális változások zajlanak a testben. Ennyi.
2021. szept. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
3: Ha teherbe esik az első szextől, akkor van rá esély, hogy megnő (de nem biztos). Különben a szex nincs ennyire látványos hatással a nőkre.
2021. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező ha annyi mindent hallottál oszd meg velünk is. Kíváncsi vagyok rájuk.
2021. szept. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Őőőő... nem változik meg a hormonszint.

Mármint.. jjja, közvetlen a kielégüléskor endorfin szabadul fel, oxitocin stb...

De a kérdező nem az orgazmus hatására kíváncsi. Márpedig tartósan nem növekedik meg az említett hormonok szintje, pláne, hogy azok a ciklustól függően szinte nonstop változnak.


A szűzhártya ksizakad. És ennyi. Semmilyen biológiai változás nem megy végbe.

Ugyanakkor a rendszeres (és kielégítő!) szexuális életnek vannak biológiai hatása, és időnként pszichológiai hatása is. De a kérdés nem erre vonatkozott.

Pusztán attól, hogy megdugták, csak a szűzhártya változik.

2021. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%

A legtöbb lány maszturbál az első szex előtt, tehát szűzhártya sincs már akkor...


Semmilyen fizikai változás nem történik.

2021. szept. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!