Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bátor, domináns lány és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bátor, domináns lány és félénk fiú pár között milyen a szex?

Figyelt kérdés

Én félénk fiú vagyok és kipróbálnám egy bátor, bevállalós, domináns lánnyal a szexet. Izgatna hogy ő uralkodik rajtam az ágyban:D

Találhatok ilyen csajszit?

Milyen lenne vele a szex?


2021. szept. 8. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
A legjobb
2021. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Én is ilyen lányt keresek 18f
2021. szept. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel szubmisszív vagy a nő meg domináns ez elvileg passzol... a gyakorlathoz viszont személyes szimpátia is szükségeltetik állítólag.
2021. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Domináns nő vagyok, és egyszer volt szubom, aki félénk fiú. Nekem vele volt a legjobb a szex. Többször is együtt voltunk. Úgy éreztem, hogy nincs tabu, mert minden vágyunkat elmondhatjuk egymásnak és semmi nem ciki. Határok persze voltak, de egyre inkább arrébb kerültek. Olyan testrészek kerültek be a szexbe, amiről korábban nem is gondoltam, hogy izgató, vagy hogy egyáltalán lehetséges (az ő feneke és az én lábam). Minden arról szólt, hogy mindketten élvezzük. Ha csak egy fényképet is láttam a srácról, mát totál benedvesedtem. Még orgazmusom is volt vele, pedig nekem nagyon nehezen van. Vele a szexualitás fogalma kibővült és minden a legnagyobb természetességgel ment.

Gondolom neki is ilyen jó volt, mert egy-egy alkalommal többször is elélvezett, szinte folyamatosan állt neki, ha velem volt.

Azóta sem tudtam új szubot elfogadni. Vanilla szex az megy, de már tudom, hogy az csak a szexnek egy nagyon kicsi része.

2021. szept. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez vicces, mert a mindennapi életben introvertált, visszahúzódóbb, félénkebb vagyok, az ágyban viszont kifejezetten domináns, ott valahogy teljesen eltűnnek a gátlásaim. Már ha sikerül eljutnom odaáig, ami az alaptermészetemnek köszönhetően nem egyszerű. :D de dolgozom rajta.
2022. jan. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!