Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Szeretitek-e, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Szeretitek-e, ha hosszasan kényeztetnek orálisan?

Figyelt kérdés

Mi (volt) a leghosszabb, ameddig engedtétek?


Akkor is engednétek, ha már nem élveznétek el, de a partneretek imádja csinálni?


(Azt az esetet kizárhatjuk, amikor orgazmus után egy ideig nagyon érzékeny a bibétek. :) )



2021. szept. 9. 00:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
Addig csinálja még el nem élvezek
2021. szept. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Az én csajom csak kézi csikló izgatással tud elélvezni, így a nyalást csak 1-2 percig szereti, inkább dugjam és utána kézi csikló izgatással élveztessem el, azt mondja. Mondjuk élvezés után is igényli a dugást a nyalást ilyenkor már egyáltalán nem akarja, nem bírja.
2021. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
26%

Hát 2-es, elég érdekes dolgokat éltek meg :-)

Ezek kicsit olyan abcde pontok szerinti együtt létek, legalábbis sztem :-).

Lehet félreértem, de nem érzek benne spontán játékot, kicsinálom a másikat élményt, csak orgazmuscentrikus legyünktúlrajtaságot.

Sorry ha nem így van

2021. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

#3

Lehet van benne valami, de mi nem így éljük azért meg. Régóta együtt vagyunk, és az igaz, hogy kicsit program szerű, de tényleg élvezzük azért.

Neked mindig csak spontán szex van, vagy, hogy gondolod ezt?

2021. szept. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
19%
Ugy gondolom, hogy nincs olyan lány, hogy csak így vagy csak úgy tud elélvezni. Nekünk férfiaknak kell olyan fantáziadús-felfedezniamásikat-mindenre óvatosan rávezetőfajtának lennünk, hogy szinte bárhogy elélvezzen a lány. Türelmesen kell velük-rajtuk játszani, kényeztetni őket, akár egy órán át. Persze hogy nem áll a farkunk egy órán át, de nem ezzel kell foglalkozni. :-) hanem a lánnyal. Amikor kell majd a keménység, úgyis megy magától.
2021. szept. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Eddig egész jó arány, hogy ötből egy hozzászólás kapcsolódik a kérdéshez. :))))
2021. szept. 9. 23:25
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

#5

A legtöbb nő olyan pedig, hogy csak így vagy úgy tud elélvezni, abban igazad van, hogy nekünk férfiaknak kell esetleg bevezetni másik féle orgazmusba, de az kitartó munka eredménye lehet, ha egyáltalán összejön.

2021. szept. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
56%
Hát 7-es, én egyáltalán nem így látom, hogy csak így, vagy csak úgy megy el. Ha innen nézzük, az elmenés maga majdnem mindíg ugyanolyan. Csak hogy odáig hogy jut el, mit él át és élvez, na az a nem mindegy.
2021. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Mondok példát, hogy mire gondolok a saját csajaimból:

- 1. csak ágyban, háton fekve, összezárt lábakkal, punciban semmi, kézzel való csikló izgatással tudott elmenni.

- 2. csak ágyban, háton fekve, széttett lábakkal, punciban semmi, csiklóját nyalva tudott elmenni.

- 3. csak ágyban, háton fekve, széttett lábakkal, punciban semmi, fenekébe az egyik kezem egy ujja, másik kézzel csikló izgatás, csak így tudott elmenni.

A fenti csajok, sehogy máshogy nem tudtak elélvezni, persze nem lehetetlen, hogy valahogy, bizonyos feltételekkel, valahogy máshogy is, de nekem nem sikerült, pedig próbálkoztam sokáig, sokféle képpen.

2021. szept. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Nem tudtad kérdező, hogy itt a nők is férfiak!?... :) F
2021. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!