Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Majdnem 3 órával a 120 órás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem 3 órával a 120 órás eseményutáni tablettának kellene lennie bármilyen "mellékhatásnak"?

Figyelt kérdés

Elolvastam természetesen a betegtájékoztatót, de én jelenleg semmit sem érzek belőle, tehát például nincs hányingerem, pecsételő vérzésem, fejfájásom stb.

Vasárnap voltam együtt a férjemmel, 5 nappal a menstruációm előtt védekezés nélkül, holnap azaz pénteken kell(kellene) megjönnie, ma vettem be délelőtt a 120 órás Ellaone eseményutáni tablettát. Nem ment el bennem a férjem, és menstruáció előtt 5 nappal történt. Megjön vajon holnap a menstruációm? Tudom, hogy ez egy hatalmas adag hormon viszont tapasztalatokra lennék kíváncsi.



2021. szept. 9. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy hormon-atombomba szóval kb. bármi is előfordulhat, de többnyire nem 3 óra amíg kifejti a hatását. Van aki néhány nap alatt "letudja", másnak hónapokra széttrollkodja a ciklusát. Teljesen egyénfüggő.

Apropó férjed... ha már van gyerkőc akkor esetleg spirál? Ha még nincs... lehet úgy érzitek "most nem jönne jól" de ha megszületik akkor bánnátok ha nem történt volna meg.

2021. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Van 2 gyerekünk, most fogunk majd költözni, úgyhogy jelen pillanatba nem igazán férne bele a harmadik baba.

Mennyi az esély vajon arra, hogy terhes lehetek?

Vasárnap voltunk együtt ugye megszakítással menstruáció előtt 5 nappal, nem ment el bennem, és az aktus is pár percig tartott csak és 1x történt. Ma vettem be a 120 órás eseményutánit ami azt írja, hogy az 5.napig eléggé magas százalékkal biztosít a terhesség ellen. Igazából az is lehet, hogy tényleg nem ment belém egy kicsit sem a férjem, de inkább ma bevettem "fölöslegesen".

2021. szept. 9. 14:36
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát én a 4.napon vettem be a 120 órás eseményutánit.
2021. szept. 9. 14:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Elég jó "hatásfokkal" működni fog, de 100% sosincs. Minimális az esélye hogy nem működik.

Keresd fel a nőgyógyászod és rakass fel egy spirált, ill. konzultálj vele a fog. gátlási módszerekről (tabi v. gyűrű).

2021. szept. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaidat! Legyen szép napod! :)
2021. szept. 9. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:
El se ment benned de bevettél eseményutánit? Túlstresszeled a dolgot nagyon, esélytelen hogy terhes legyél, de ez hogy még a tabletta bevétele után is ezen aggódsz teljesen szürreális
2021. szept. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom...sajnos eléggé parás tudok lenni. Köszönöm a válaszod!
2021. szept. 9. 15:03
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok megint én vagyok! Ma kellene megjönnie, viszont még semmi jele. Tudom, hogy késhet esetleg pár napot de mindenesetre eléggé idegeskedek. Ugye vasárnap történt a dolog, nem ment belém, és ma kellene megjönnie viszont semmi jele. Valaki valami megnyugtatót tudna nekem mondani?
2021. szept. 10. 08:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!