Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan aki látta a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki látta a Vágyak és valóság című sorozatot és rossz hatással volt a kapcsolatukra?

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2021. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Mi néztük barátnőmmel. 1 részt bírtunk, iszonyat gyenge egy alkotás szerintünk :D
2021. szept. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Nem láttam, de az általad irt hatás alapján elkezdett érdekelni
2021. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
En láttam, egyik kedvencem lett, nem értem ez miért lenne rossz hatással a kapcsolatra 😃
2021. szept. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kalandvagy1986 ***** válasza:
75%

Mi is nemrég néztük meg: tetszett és nálunk pozitív hatással volt.


Egyikünk sem élt ennyire vad életet mielőtt összejöttünk, de élveztük a lehetőségeket.

Sosem voltam "rosszfiú szelídótő".

Aztán kapcsolat, gyermekvállalás, munka, hétköznapok, lassan 13 év együtt ledaráltak minket is - mert hagytuk.

Már visszataláltunk a jó útra, de a film még így is felnyitotta a szemünket hogy mennyire szenvedni lehet attól ha nem (együtt) éljük meg a vágyainkat.


Maga a sorozat sztorija meglehetősen furán alakul - gondolom erre a negatív erkölcsi vonalra gondol a kérdező is... :)

2021. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kalandvagy1986 ***** válasza:
Bocsi lemaradt: #5-ös vagyok, 35 éves pár női tagja. :)
2021. szept. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5! Hogyan találtatok vissza a jó útra? :/
2021. szept. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdezo, reszleteznéd pontosabban hogy a sztori mely eleme mit hozott elő nalatok?
2021. szept. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kalandvagy1986 ***** válasza:
100%

#7

Nehezen, nagyon nehezen! Sajnos olyan világot élünk, ahol az embernek sokszor spórolnia kell az idővel. Estére fáradtak voltunk + ahhoz hogy legyen idő alvásra spóroltam a zuhanyon, de ha nem voltam 100% tiszta akkor a szex részén is. Legrosszabb hogy én el is hittem: nem hiányzik...

Röviden: átbeszélni és csinálni kell: spontán, kezdeményezve, amikor és ahol idő és hely adódik hozzá.

(az átbeszélés a nehéz: őszintén mondani és hallani, ráadásul úgy cselekedni, hogy az ember gyarló, csak nehezen változtat)

35N ☺️

2021. szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos láttam, szerintem kegyetlenül szar, maximum elrettentő példának lehet jó. Az meg mindent elmond az egészről, hogy a színésznő otthagyta a férjét és a gyerekeit a sorozatbeli pasijáért... Magyarán szólva egy k*rva, nem kellett megjátszania magát.
2021. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!