Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azokhoz szól a kérdésem akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz szól a kérdésem akik már szexeltek "hagyományos" és körülmetélt farkú pasival is, tapasztaltatok bármilyen különbséget élvezetben, működésben stb?

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs különbség.
2021. szept. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szex közben nincs különbség, max orál és maszti közben.
2021. szept. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tapasztaltam különbséget.
2021. szept. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz a körülmetélt, nem rossz. De nekem azért az is számít, hogy egy f.sz kihez tartozik. Amúgy nagy különbséget nem véltem felfedezni.
2021. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Számomra sokkal szebb az eredeti, nem körülmetélt.

Meg úgy tudom, a metélteknek érzésre is rosszabb, hogy nincs védelem rajta.

A másik, hogy sajnos sokszor csúnyán van elvégezve, és durván látszódik, hogy hozzá lett nyúlva.

2021. szept. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

5

Te csak vélekedsz, mert nem próbáltad.


Az én exemnek nagyon szép volt, egyáltalán nem látszott rajta a műtét. De neki (kis)kamasz korában csinálták.


Remélem, nem lesz azért divat, hogy "csak úgy" körülmetéltesse magát valaki.

2021. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Sok egészséges srácnak akarata ellenére végzik el gyerekkorában (fölöslegesen), utána szerencsétleneket felnőttkorukban zavarja, hogy olyan nekik.

Ha indokolt, akkor persze menjen, de ha teljesen problémamentes, egészséges nekik, akkor nagy hiba kitolni velük.

:(

2021. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Szexben, élvezetben, működèsben én semmi különbséget nem èreztem. Szerintem erre nem is lehetne ráfogni, h ezèrt jó vagy rossz a szex.

Ami viszont a szememet illeti, nekem jobban tetszik a körülmetélt (bár csak egyet láttam, de az nagyon bejött)

De ízlèsek és pofonok!

2021. szept. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Behatolásnál nem vettem észre különbséget, de szopásnál jobban szeretem ha van fityma. Úgy több a lehetőség szerintem.
2021. szept. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!