Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire kell fáradtnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell fáradtnak lenned, hogy inkább aludj, mint hogy szexelj?

Figyelt kérdés
Egészséges 33 éves férfi, minden nap végére oltári fáradt, elmondása szerint, és nincs szex. Hiába tudja én már igényelném.Mondjuk én bele se kezdek, mert hiszek neki fáradt. Hasonló koruak, ez mennyire sűrűn fordul veletek elő? Az én párom már egy hónapja fáradt.

2021. szept. 11. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem vonzódik, van neki más, vagy tényleg fáradt, stressz, de azért az 1 hónap sok. Gondolom hétvégén nem dolgozik.
2021. szept. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van hogy az ember belekerül egy spirálba és nem tud kikecmeregni az állandó fáradságból.

Életmödváltás segíthet.

2021. szept. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Hát ha valaki ennnnnyire faradt annak komoly egészségügyi baja van.
2021. szept. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem eggyezik a munka beosztású k, én 13 tol 22 ig dolgozom, ő 7-16 ig én dolgozom 7 végén, mire haza érek már alszik, de pl mikor itthon vágyik is alszik inkább. Mellé sokat dolgozik itthon még.
2021. szept. 11. 23:48
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Párom 30,én pár évvel fiatalabb, beosztásunk kb hasonló, együtt élünk. Heti 1-2 nap marad ki max. De ha időnk engedi, napi többször is szexelünk főleg hétvégén. Volt olyan kapcsolatom, ahol szintén állandóan elutasított, ugyan annyit dolgoztunk. De haverokkal sörözni volt idő. Érdekesek a férfiak. Persze, előfordul, hogy tényleg nem bírja az ember, de ha egyáltalán nem csinálja, az már nem jó jel.
2021. szept. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Férjemet max. a stressz, valami betegség fogja csak vissza a szextől. Fáradság sosem. És nagyon nem harmincas már.
2021. szept. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyan ez a helyzet. Egyébként én sem kívánom, ha nem vagyok kipihenve, hétköznap alszom. Azt sem tartom kizártnak, hogy az én párom mással csinálja, de szerintem csak egyszerűen nincs kedve.

26L

2021. szept. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!