Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőktől kérdezem: az anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezem: az anális szexben van bármi, ami fizikailag is élvezetes?

Figyelt kérdés
Persze arról a felállásról beszélek, amikor a nő a befogadó fél, nem pedig peggingről. Meleg/biszexuális férfiak esetében ott lehet a prosztata, de nőknél ez tárgytalan nyilván.

2021. szept. 12. 00:43
A kérdező szavazást indított:
Leginkább a tudat miatt élvezem, nem a konkrét érzés miatt.
Fizikailag (is) örömömet lelem benne jelentős részben. (érdekelne, hogy pontosan mitől jó)
Nem élvezetes a számomra.
27 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Én például meglepő módon így könnyebben tudtam elmenni... Ki érti ezt? ¯\_(ツ)_/¯
2021. szept. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez egy jó kérdés, én nem tudok anál szexelni, de ha csak ott matatnak pl nyálas közben is sokkal hamarabb elmegyek, de hogy miért na azt én sem tudom.
2021. szept. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Konkrétan análban még nekem sem volt részem, de ha popsiban és punciban is van egy ujj, az garantált gyors és hatalmas élvezetet ad. Simán csak popsiban csak izgalmas, de nem izgató.
2021. szept. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem lesz szorulásuk azután.
2021. szept. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
4. opció, élvezem, és tudom is, hogy miért. Sokkal érzékenyebb, mint a hüvely. Nem véletlen használunk mi nők tampont, a hüvely felső része gyakorlatilag érzéketlen, észre sem veszed, hogy van ott valami. A végbél ráadásul sokkal szűkebb, sok idegvégződéssel.
2021. szept. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Anális szexben még nem volt részem és nem is lesz.
2021. szept. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van aki számára fizikailag is élvezetes és még orgazmusa is van tőle.
2021. szept. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Sokkal gyorsabban elmegyek, ha a fenekemet is izgatják, szeretem, de egy ideje már nem análozok esetleg csak 1-2 ujj.
2021. szept. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kalandvagy1986 ***** válasza:
100%

Nálunk játékban van az ánusz és a bahatolás is - az ánusz izgató, a behatolás ad orgazmust is.

Orálnál is (nyelvvel, masszírozva ujjal, vagy van hogy direkt húz, lucskos orálnál "csak" ott tartja az egyik ujját és én addig vonaglom, hogy becsússzon popóba). Óvatosan a punci és a popó egyidejű ujjazása is jól tud esni. Behatolás is szokott lenni, határozottan más orgazmust adva mint punciban (99%-ban el tudok menni análnál is). ☺️

35N

2021. szept. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van analis orgazmusom N
2021. szept. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!