Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha cuckold fétisre rájöttök a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha cuckold fétisre rájöttök a párotoknál mit tennétek csajok?

Figyelt kérdés

#Cuckokd
2021. szept. 13. 10:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
28%
Azonnal elhagynám. Nem akarok senki beteg vágyainak a tárgya lenni.
2021. szept. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
28%
Kizárt, hogy ilyen történjen. Párom egészséges szexualitású felnőtt férfi, aki egyedül is ki tud elégíteni. Nem lennék vele, ha nem így lenne. Nem tűrné, hogy más is dug, mert nem egy papucs. Akiben nincs ennyi tartás, az nem kell.
2021. szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
16%
Én csaltam a barátomat fél évig mikor kiderült hogy végig tudott róla ráadásul az egészet ő intézte így, mert ilyen fétise volt, elhagytam rögtön
2021. szept. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#13 mert úgy már nem volt érdekes a megcsalás?
2021. szept. 13. 12:32
 15/18 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem ebben játék szinten van izgalom. De nem élnék ìgy. N
2021. szept. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
53%
13-as vagyok. Nem azért, hanem mert betegesnek tartom. Sajnálom, tudom hogy valakinek ez a "normális" de nekem nem fért bele, hogy a szemébe nézzek ezekután (bár már a megcsalás se tett jót)
2021. szept. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
28%
Szakítanák vele. Engem ki borítana az a tudat ha arra élvezkedne h más megdugjon elötte. Minden szerelmi érzésem elmúlna. De igazából esély sincs szerencsére h össze jöjjek ilyen pasival. Tekintve h a magabiztos, dominánsabb pasikat kedvelem akik megvernék a másik pasit ha csak megérint :D
2021. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
9%
Ha ez olyan vágy amit ki is szeretne élni, nekem nem férne bele sajnos.
2021. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!