Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szomszéd fiú akivel szimpati...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szomszéd fiú akivel szimpatizálunk egymással ma elém állt azzal, hogy szopjam le.Azt állítja,hogy ő is szívesen kinyal engem.Ki mit tenne a helyemben?Belemennétek vagy elhajtanátok melegebb éghajlatra?

Figyelt kérdés
2021. szept. 13. 19:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Ha tetszik neked a srác akkor élj a lehetőséggel!
2021. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
én megtenném N
2021. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Belemennék ha szimpatikus.N
2021. szept. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Én elhajtanám, mert miféle idióta megy így oda egy nőhöz? Ha csak szexet akarna, akkor is ismerkedjen már normálisan, idvaroljon stb aztán ha látja hpgy nyitott vagyok, akkor mozduljon rám. De nem mész oda hogy szia leszopnál-e. Az ilyen suttyók az ágyban se nagy számok. A helyedben elküldeném a fenébe. De ezt neked kell tudni, ha neked tetszik és kívánod, akkor hajrá. Csak nehéz lesz levakarni, mert mindig a szomszédba akar majd járni potya dugásért/szopásért. Ha 'szakítanál' vele, utána kínos lesz, rosszabb esetben nem hagy majd békén. Több barátnőmnek is akadt már ilyenekkel gondja. Nem akarnék elköltözni egy ilyen miatt. De te tudod
2021. szept. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Kiírnék egy kérdést gyakorira.
2021. szept. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
Hány évesek vagytok?
2021. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

Én ugyan pasi vagyok. De ha nekem nagyon tetszene valaki és így elém állna, totál kiábrándulnék belőle.

Na de ti tudjátok.

2021. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Mondd meg neki, hogy te valójában fiú vagy és szopjon le ő, de még ki is nyalhatja a fenekedet!
2021. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Ha én most megkérdezem tőled hogy leszopnál e akkor gindolkodol a válaszon.

Ha igen akkor szopd le.

Micsoda tartása van a mai lányoknak. Mintha egy fagyira hívott volna meg ..

Milyen feleségek lesztek?

2021. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%
#9. A mai világban már mindegy. Tényleg szégyen!
2021. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!