Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok miért azoknak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért azoknak a fiúknak adják oda magukat akik szinte csak kihasználják és a puncijuk miatt szeretik?

Figyelt kérdés

Egy olyan fiú aki tényleg szeretnék őt teljes egészében és nem a szex hajtaná az sokszor nem jó nekik. Ennek mi az oka?

Volt már arra példa hogy normálisan ismerkedtem egy lánnyal és jött egy nálam jobbnak tűnő fiú akinek egyből oda adta magát. Aztán mostmár megbána és visszasír engem.

Miért érdemlik meg jobban az ilyen fiúk a csajokat, meg a lányok elvileg sokkal érzelmesebbek a fiúknál és mégis ilyen könnyen adják magukat.


2021. szept. 13. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem minden lány működik így.
2021. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Én a saját oldalamról azt tudom mondani, hogy más más dolgokat keresek komoly ismerkedés során és szexkapcsolatnál. Ha komolyan ismerkedem valakivel és nem érzem az összhangot, nem psszolunk valami miatt, akkor ugye abból nem is lehet kapcsolat, így hagyom a dolgot. Míg ha találkozok egy férfival, aki vonzó, van benne valami kis tűz, érdekesség, azzal szívesen szexelek. De nyilván többet nem akarnék tőle. Szerintem ez lehet amögött, amit írtál a kérdésben. Kívülről úgy tűnhet, hogy abunkóbbpasikra hajtunk, pedig csak egyszerűen 2 különböző kategóriáról van szó. Más elvárások vannak a leendő párom és más van a szexpartner fele

N

2021. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Attól, hogy valaki szexel, neadj isten még jó is az ágyban, az nem az jelenti, hogy csak a puncit látja. Egyszerűen jó a kisugárzása, határozott, könnyebben megy neki.
2021. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Ha egy pasi nem a pina miatt van egy másik emberrel azt úgy hívjàk hogy baràtsàg.
2021. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
A lúzerek ugyanúgy megdugnàk. Akkor nem mindegy?
2021. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert a nők az olyan férfiakat szeretik akik magukat helyezik előrébb, és nem a nőt.
2021. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Egy nő sem szereti a feminim picsogó hisztis kisfiúkat.

Akik itt sopánkodnak és szapulják nőket mind ilyen.

Ezek ugyanugy kihasználnák a nőket ha korlátlanul hozzáférnének.

2021. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pontosan. Hisztizni, és picsogni csak nekünk nőknek szabad.
2021. szept. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legyél magabiztos ramenosebb.
2021. szept. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert legtöbbször ez a két véglet van. A macsó fajta és az anyámasszony katonája. Sokáig kell keresgélni mire az ember talál normálisat.
2021. szept. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!