Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miért van, hogy vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy vannak nők, akik szeretnek szexuálisan belekavarni kapcsolatokba, szétválasztani párokat? Veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Pár mondatban kifejtenétek, köszi.


Én azt látom hogy egy pasinak pár év kapcsolat után elég nagy kísértés egy szex kaland, utána meg dobva van, úgy hogy az eredeti bnője is jó eséllyel megtudja.


(persze pasik is vannak akik ilyenek csak én most ffi szempontból kérdezem)



2021. szept. 14. 09:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
xd
2021. szept. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

ja értem, tehát a nő a hibás hogy lefekszik a pasival és nem a pasi hogy nem tud hűséges lenni.

idióta

2021. szept. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Itt nem a nő a hibás hanem a férfi hogy nem tud hűséges lenni.
2021. szept. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Ez, kedves kérdező, két emberen múlik.

Ha a pasi kitartana, a csábító sem lenne sikeres.

2021. szept. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Voltam ilyen. És te nagyon rossz oldalról közelíted meg.

1. Volt hogy nem is tudtam, hogy van felesége.

2. Ha pedig tudtam, hogy van valakije, de nekem szimpi volt és bejött akkor miért ne feküdhetnék le vele? Nem kényszerítem, fenyegetem. Csak élek azzal a lehetőséggel, ami nekem tetszik

2021. szept. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy kérdésnek álcázott kijelentés, a saját véleményedet alapigazságnak akarod beállítani.
2021. szept. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik fél akkor jön ha jöhet. A fókusz azon a személyen lesz aki beengedi. Nem a szeretőt kell hibáztatni. Morálisan persze hagy némi kivetni valót maga után ő is, nem mondom hogy korrekt. De sokkal gerinctelenebb a kapcsolatban lévő pasas aki félrekúr. Kalandvágy ide vagy oda, akkor nyitott kapcsolatban kell lenni, vagy szimplán egyedülállóként azt dug akit akar. Az is lehet hogy a harmadik fél nem tudja hogy van felesége/nője. Ilyen is van bőven, mikor sunyin manipulálja a környezetét, hazudik össze-vissza aztán otthon meg várja a felesége 3 gyerekkel.
2021. szept. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam ilyen helyzetben, kérdeztem, hogy van-e valakije, és letagadta. Utána egy ismerősétől tudtam meg, hogy neki amúgy x éve van barátnője
2021. szept. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Mert jó érzés.
2021. szept. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Pár hónapja kiírtak egy kérdést fordítva akkor mindenki a másikat oltotta.

Ott az volt a lényeg hogy tetszett neki egy lány de volt barátja. És a válaszolók azt írták hogy hogyan merészel egy kapcsolatba beleavatkozni, és udvarolni egy lánynak aki foglalt. Szóval ő lett a főgonosz.

Így azt mondom pszichometriailag volt érdekes a válaszokat olvasni. Tehát a válaszok függnek a kérdésfeltevéstől és az elindult válaszfolyam tartalmától.

2021. szept. 14. 11:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!