Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek mi szerepel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi szerepel a szexuális bakancslistátokon?

Figyelt kérdés
2021. szept. 14. 12:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

#20

Neked nem kell, magánügy. Egy nő se fog lemondani egy vágyáról, csakhogy másnak tetsszen és egy tartással rendelkező férfi ugyanúgy így vélekedik. Ha másnak nem jön be, kit érdekel?


Azért oké, mert amíg mindkét felnőtt partner önként megy bele az aktusba, és nem ártanak a másiknak, semmi elítélendő nincs benne. Az, hogy számodra ez kizáró ok teljesen rendben van, de attól még nem kell odáig lenne, hogy mégis hogy lehet elfogadható. Miért ne lehetne másoknak az?

2021. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 kalandvagy1986 ***** válasza:
100%

#18 - nem is a szűklátókörűséged a durva, hanem a lenéző kérdésmód...

Meg fogsz lepődni de igenis van nő aki nem próbálná ki. Mint ahogy szinte mindenre van igény és létezik jelentkező.

Nincs ebben semmi sem. Sokan sokfajták vagyunk - kérdés ez téged miért zavar... Nálam pl. páromat nem zavarná ha kipróbálnám nővel, sőt viccesen - és persze magára is gondolva - azt mondta, hogy tart itthon bort és pattogatni való kukoricát, hogy ha egyszer arra jön haza hogy épp egy lánnyal gyűröm a lepedőt legyenek kéznél a "mozizáshoz"... :D

2021. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

#22 Egyrészt nem szeretnék olyan nőt aki jobban gerjed egy másik nóre mint rám.

Az oké hogy a párodat nem zavarná, de téged se zavarna ha ő kipróbálná egy másik férfival? Ez itt a kerdés.

A 21-eshez is szól ugyanez a kérdés. 🙄🤔

2021. szept. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

#23

Őszintén? Nem, nem zavarna. Egyszer élünk, teljesen érthető, ha egyszer kipróbálná, már csak kíváncsiság alapon is.


Nem arról van szó, hogy jobban gerjed egy nőre, mint rád (ezt mégis honnan veszed?). Hanem arról, hogy egyszer kipróbálná egy nővel is. Én például ezt úgy gondoltam megtenni, ha éppen szingli vagyok, vagy a barátomat bevonva egy hármasban - már ha szeretné. Ez speciel egy olyan vágy, amiről hajlandó vagyok lemondani. Másrészt logikusan: hogyan gerjedhetne jobban egy nőre, akivel egyszer próbálná ki, mint veled, akivel hosszútávon van együtt? Valamit nagyon belemagyaráztál...

2021. szept. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

#24 A biszex nők azt szokták mondani hogy a nők jobban vonzzák mint a férfiak, de ha ez csak kíváncsiság(szerintem enyhe bi hajlam, mert heteró szerintem nem tenné meg) akkor oké. Végülis a ti dolgotok. Én csak leírtam a véleményem.

Belegobdolva azt is megértem ha te ennek ellenére nem tolerálnad ha a barátod ilyet csinálna, nőknél ez amúgy is másképp működik szerintem. A legtöbb nő egyetértene ebben valószínűleg, de neked elfogadható és ezzel sincs baj.

2021. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
73%

#25

A kipróbálást hetero is megteszi, volt a társaságban két csaj akik egyszer olyan hangulatuk volt, kicsit becsíptek és szexeltek egymással, náluk ez volt a kipróbálás.

2021. szept. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Mészáros Lőrincet orálisan kielégíteni.
2021. szept. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
73%

27es, minden alkalommal, amikor adózol, megtörténik ;D


Deee hogy lett egy egész oldal tartama az, hogy a 20asnak mi tetszik és mi nem?:D Ki a fszt érdekel? Nem része a kérdésnek..

2021. szept. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!