Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért nem tudnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem tudnak egyenesek lenni, ha szexelni szeretnének?

Figyelt kérdés

Azt tapasztaltam, hogy a férfiak inkább elkezdenek hülyíteni, megjátszák magukat, előadják hogy komoly kapcsolatot akarnak meg minden, pedig igazából csak dugni akarnak. Ez engem annyira kiábrándít. Miért nem lehet őszintén megmondani, hogy figyelj szimpatikus vagy, szeretnélek kicsit jobban megismerni, de jelenleg nem akarok komoly kapcsolatot, csak valakit akivel jól éreznénk magunkat együtt? Miért nehéz ez? Miért jobb gerinctelen hazugnak lenni?

Én személy szerint benne lennék szexkapcsolatban is, de olyannal nem, aki az elején azt hiteti el velem, hogy komolyat akar, aztán csak x beszélgetés vagy x randi után derül ki, hogy nem is azt keres. Az ilyet akkor kukázom azonnal. Míg ha az elején őszinte lett volna, akkor lehet simán belementem volna a lazább kapcsolatba. Így viszont hogy hazudnak, azonnal leírják magukat, természetesen ilyen gerinctelen alakokkal szexre se fogok találkozni. Ott is alap a tisztelet és korrektség.

Ti mit gondoltok erről a jelenségről?

Férfiak akik ilyenek, el tudnátok magyarázni, hogy miért vagytok inkább ilyen suttyók ahelyett, hogy normálisan nyílt lapokkal játszanátok?


2021. szept. 14. 17:37
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha egyenesek, akkor egyáltalán nem, vagy csak nagyon nehezen találnak lányt. Viszont ha hazudoznak, szédítenek, a sok buta, hiszékeny lány belemegy, sokan sajnos nagyon hamar.
2021. szept. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
De azért az gyorsan kiderül, ha valaki nem olyan buta és naív. Tegyük fel beszéltek annyit, hogy a férfi ezt felismerje. Akkor minek hazudozik? Főleg olyan nőnek, aki esélyes hogy komoly kapcsolat esetén elég sokat vár a szexszel. Tehát mondjuk 3-4 hetet is vagy ki tudja. Akkor minek a kamu? Csak rosszabbul jár vele, mert várnia kell.
2021. szept. 14. 17:41
 3/41 anonim ***** válasza:
84%
Mert próba szerencse, hátha csak "megjátssza" az elérhetetlent. Nekem is sajnos sok tapasztalatom van ilyenekkel, érdemes a sok szaron átvergődni, hogy eljöjjön az, aki normális, rendes. #1 voltam.
2021. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Erre azért van szükség, hogy legyen nekik kivel dugni.

Ha nem így tesznek, nem lesz kivel, mert olyan nem létezik, hogy elmondod mennyire szeretnél valakivel szexelni és a nő erre erélyesen belevág a közepébe, hogy "de jó lenne ha megdugnál".

2021. szept. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
97%
Én eleve minden férfiről azt feltételezem kezdéskor már, hogy csak szexet akar, és akkor így nem kezdek el ragaszkodni hozzá, hanem úgy vagyok vele, hogy szórakozunk, és majd lesz valami.
2021. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
48%

Még az a nő is elvárja hogy komolyat hazudjak aki szexet akar csak.

Valóban komoly kapcsolatot kerestem társkeresőn. Több randim is volt, a legtöbbnél max a másodikon szex is.

Utána kinyögik hogy egyelőre vegyük lazán aztán majd meglátjuk.

Volt olyan partnerem aki megmondta hogy velem csak szex, mert van komoly udvarlója, vele nincs szex csak hogy ne nézze őt laza erkölcsünek. Csak 3 hónap mulva felküdt le a hősszerelmes udvarlóval. Addig velem dugott, hogy ne nélkülözzön. Szegény pasi meg azt hitte hogy a nőjének milyen tartása van, kifogta a főnyereményt.

2021. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én írtam azt egy srácnak hogy mi lenne ha találkoznánk, még ő volt fennakadva rajt, pedig szexkapcsolat témában beszélgettünk.Ilyen is van.
2021. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
69%
Az elején egyik kapcsolat sem komoly. Az ismerkedési fázis nem arról szól, hogy összebútorozunk és házasságot, gyereket tervezünk. Hanem hogy jól érezzük magunkat, járunk mindenfelé, ismerkedünk a másikkal és környezetével.
2021. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
68%

Ez úgy hülyeség akármit is mond bármelyik férfi.

Azt senki nem tudja hogy csak szex lesz vagy akár hosszabb kapcsolat.

Hiba mondana bárki bármit , az aztán nem biztos hogy úgy lesz.

Persze először udvarolni kell meg tenni a szépet és kész.

A legtöbbször ha azt mondaná a férfi hogy te arra kellesz nekem csak hogy tudjak dugni , a legtöbb csaj rögtön elzavarná.

2021. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

#4: dehogynem. Csomó nő eleve azzal indít társkeresőn is, hogy nem akar komolyat vagy erős célzásokat tesz/szexuális témára tereli a szót hamar. Ha egy nő nyitott rá és a férfi egyenesen megmondja mit akar, akkor ott bizony lesz szex


#5: jó, csak így sosem lesz komoly kapcsolatod:/


#6: aki a második randin szexel, nem várja el hogy komolyat hazudj:D

2021. szept. 14. 17:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!