Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyen kellemetlen? /F

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm, akivel kicsi gyerekkorunk óta jóban vagyunk. Viszont valamiért testileg engem már kicsi korom óta egész különleges módon vonzott, és ez még a mai napig tart.. Konkrétan az első lányok között volt, aki izgatni kezdett szexuálisan kisebb koromban.


De ez az egész csak testileg van, tehát járni sosem akartam vele, kihasználni meg nem akartam csak szexre, többet ért nekem attól a barátságunk.


Viszont emiatt a vonzalom miatt néha már kellemetlenül érzem magam, mivel neki van barátja, akit egy kicsit én is ismerek, de mindig mikor találkozunk, vagy vagyunk valahol, egy idő után megkívánom, és kellemetlen, és a lelkiismeret is bánt, mivel ugye barátja van és nem szabadna olyanokat tennem, mint amiket a fantáziámban gondolok.


Illetve maszturbálni is rendszeresen szoktam rá, de olyankor is sokszor bánt a lelkiismeret.


Mit kellene tennem, hogy ez az egész elmúljon és ne legyen kellemetlen?


Több dolog is történt kiskorunkban amúgy, ami miatt ez a testi vonzalom kialakult bennem, viszont ezt maximum privátban írnám le mert túl személyes lenne.


Úgy vagyok vele, hogy vagy ezt a vonzalmat, vagy pedig a lelkiismeretfurdolást kellene valahogy megszüntetnem, mert ez a kettő együtt így nagyon nyomaszt engem. Mindig ha pl maszti közben próbálok fantáziálni arról, hogy fogdosom, eszembe jut, hogy van barátja és milyen kellemetlen és rossz lenne ha meglátná. Mert amúgy nagyon jó a kapcsolatuk, és nem akarnám elrontani soha, én is örülök, hogy együtt vannak.


2021. szept. 15. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Keress magadnak egy olyan csajt aki hasonlít rá... de egyébként is keress egy másik akármilyen csajt ha ennél nem akarsz tovább lépni ettől a plátói dologtól...
2021. szept. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, én is erre gondoltam, hogy ha keresnék egy nőt magamnak, akkor elmúlna
2021. szept. 15. 09:00
 3/4 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok, egy lánybarátommal csöpp korunk óta ismerjük egymást. Ő kívül-belül tökéletes, ebből kifolyólag belezúgtam és önkielégítés közben is fantáziáltam róla. A baj akkor kezdődött amikor bevallotta, hogy csak barátként tekint rám. Azóta ha önkielégítés közben róla fantáziálok, furdalni kezd a lelkiismeret. Ha szeretnél írhatsz privátban:)
2021. nov. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Ha szeretnél, akkor dumálhatunk.
2021. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!