Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lettetek biztosak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lettetek biztosak abban, hogy tényleg szeretitek a megalázást?

Figyelt kérdés
Én nem tudom. Sokat gondolok rá. Kívánom. Aztán megkapom és fáj. Sírok. Aztán újra akarom. Újra szenvedek. És megint kell. Fogalmam sincs, hogy jó, vagy rossz ez nekem.

2021. szept. 15. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
lehet vágysz rá, csak nem olyan formában ahogy megkapod nem?
2021. szept. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha megkapom, akkor pár napig el akarom felejteni az egészet, aztán újra olyat akarok.
2021. szept. 15. 18:43
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Szereted mivel akarod
2021. szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt már tényleg fájt olvasni is. Nem tudom, hogy miért jó ez neked.
2021. szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én sem tudom.
2021. szept. 15. 18:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus.
2021. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ma is bementem dolgozni 🤔😉
2021. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj pszichológushoz, mert szerintem te nem vagy sub/mazo, hanem valami lelki traumád van, amit így akarsz feldolgozni, elfedni stb és azért érzed rosszul magad, mert valójában lelkileg is bánt és megvisel ez. Ez nincs rendben.

Én sub vagyok, de egészen durva, megalázó, fájdalmas dolgok alatt/után se éreztem magam rosszul egy percig se

N

2021. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Akarod, vágysz rá - te magad írtad le. A problémád, hogy még nem ismered teljesen saját magad, nem látod, nem érted miért jönnek elő a negatív érzetek és/vagy a partnereid nem fordítanak kellő figyelmet az un. aftercare-re, illetve nem adnak megfelelő "mentális" támogatást az élmények feldolgozásához.
2021. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!