Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A miniszoknya tényleg túl sok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A miniszoknya tényleg túl sok?

Figyelt kérdés

Anyukám nem igzán enged el itthonról miniben, mert szerinte minden férfi rám akar majd mászni.



19/l


2021. szept. 15. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
megvan hozzá a tested?
2021. szept. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2%
Hat ha szereted a faszt akkor ajánlom
2021. szept. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1# Sports lány vagyok
2021. szept. 15. 19:31
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Mennyire mini?
2021. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2# ezt most lány vagy fiú írja. Attól függ kié. Ha az illetô a pasim akkor az övét igen. Másét nem…
2021. szept. 15. 19:33
 6/13 A kérdező kommentje:
4# ennyire [link]
2021. szept. 15. 19:35
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy mibe van egy nő akkor is lesz olyan férfi aki nyál csorgatva bámulja.

Én is hordok mini szoknyát mert csak ez áll jól.

2021. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Ha jó csaj vagy akkor egy nadrágban is bámulni fognak. Anyukád meg nyilvánvalóan csadorba öltöztetne és azt akarná hogy majd a leendő főorvossal / bankvezérrel / Nobel díjassal állíts be és engedélyt kér tőle minden randihoz, meg szex majd csak az után legyen hogy megkérte a kezed és adják neked a fele királyságot.

Ezzel együtt s.ggvillantós szoknyát ne vegyél fel mert közönséges. Meg úgymond rossz környéken se mászkálj miniben.

2021. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon szexis szoknya. De minden fiatal csaj így öltözik, megnézünk téged egyszer, még lehet hátra is fordulunk és ennyi, megyünk tovább. Talán egy-két bátor srác odamegy, meg néhány bunkó, utóbbiakat koptasd le.
2021. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Simán elmegyek dolgozni ilyen szoknyában habár tudom, hogy minden pasi engem figyel, pedig egyáltalán nem célom, csak szeretek divatosan öltözni. A poén ebben az, hogy ha egy farmerben vagyok akkor is ugyan úgy megnéznek és az autókból dudálnak, mint amikor miniben vagyok. Egyáltalán nem függ ez a ruhától, viszont sok a beteg ember, vigyázz magadra, ha teheted ne egyedül sétálgass éjjel.

26L

2021. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!