Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit csinálnátok, ha épp sétáltok a járdán és lehúzódna a mellettetek elhaladó autónak az ablaka és a srác, aki bent ül, pont akkor élvezne el és kispriccelné a spermáját rátok, majd gyorsan tovább hajtana?

Figyelt kérdés

2021. szept. 15. 20:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Felhìvnám a pszichiátriát, ott a helye az ilyen bolondoknak
2021. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Rendszám alapján azért ki lehetne deríteni hogy ki volt az..szóval még csak ne is gondolj rá!
2021. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy az agyadban is sperma termelôdik
2021. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan elfutnék onnan.
2021. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan kinek jut eszébe ilyen? Aki ezt megcsinálja beteg elme. Egy életre traumát okozhat ezzel egy nőnek úgy megijedne.
2021. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kocsiba vertem már ki úgy, hogy leparkoltam és néztem az utcán sétálő nőket a kocsimból. De ilyet nem csinálnék én sem. :D
2021. szept. 15. 21:05
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Rendszámot felírom és egy perc múlva hívnám a rendőrséget. Feljelenteném. Aztán vagy perkál vagy börtönbüntetés. Ez a kresz szabályait is sérti. Gondolom.
2021. szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmi emberek, ez siman elkepzelheto! Betegebb dolgokra is volt mar pelda! Mint pl multkor olvastam, hogy egy csavo spermajaval teli fecskendovel szurt meg egy random not! Beteg egy vilagba elunk. Menjel el egy prostihoz ha ilyen kanos vagy ne az embereket zaklasd a perverz nyomi beteg gondolataiddal, te 🍆!
2021. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Rendszám megjegyez, majd rendőrség felhívása - ez biz' már szexuális erőszaknak fog minősülni és komolyan fogják venni (aki ezzel kezdi az idővel - mivel nincsenek erkölcsi korlátai - a tényleges erőszakig is eljutna). Leveszi a járőr a mintát és lefolytatják a nyomozást.

Ha a lány lebokkol akkor majd valamelyik járókelő segít neki.

2021. szept. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én nem csinálnék ilyet. Ha elolvastad volna a 6-os válaszomat. :D
2021. szept. 15. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!