Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró nőként arra vágyom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró nőként arra vágyom, hogy homokos pasi legyek és homokos pasikkal reszeljünk. Miféle szexualitás ez?

Figyelt kérdés

2021. szept. 16. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Mi tart vissza? Legyél transz. Ugyan farkad nem lesz, az érzés lehet hasonló
2021. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Elég hülyeféle szexualitás. Mit akarsz reszelni? A punidba jól beleillik az, ami megreszeli.
2021. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Ez így amit leírtál nagyon tág fogalma a transzneműségnek (aminek semmi köze nincs a szexualitáshoz).


Legjobb szándékból azt javaslom keress fel egy pszichológust önismereti terápia miatt. Ez egyrészt segíthet (megismerni magadat ;) ) abban, hogy az érzés gyökereihez jussatok és rádöbbenj mi is történik veled, illetve ha transznemű vagy segít a továbbiakban (pl hormonkezeléshez szükséges pszichológusi szakvélemény, ezt mondjuk nem minde ki állíthat ki, de egy pszichológus "ajánlása" sok jövőbeli procedúrától megkímélhet)

2021. szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha tényleg így gondolod, és nem csak viccnek szántad, akkor ez azért eléggé fura. A filmekben én is szeretem nézni, ahogy fiúk csinálják egymással, és élvezik, de ettől még nem szeretnék én is fiú lenni, teljesen jól érzem magam lányként. :)
2021. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 De La Cruse ***** válasza:
44%

Miféle?

Embertelen, démonikus.

Minden gonosz korban és minden gonosz vallásban, még a woodooban és a kannibál törzseknél is inkább megölték azokat akik szexuális elhajlásaikkal gyengítették a társadalmat.

Mindenhol jól tudták, hogy ha elharapózik akkor bármilyen ellenség le tudja őket győzni. A mostani korra is ezt a divatot a szexuális perverziók sokszínűségével mesterségesen (Sokszor államilag)erőltetik. Ezzel pszichikailag tördelik sok kicsi, védekezni képtelen csoportocskákra a társadalmat és különösen a fiatal generáció a célpont a szórakozáson (pl filmek, zenék) keresztül akik még nem tudnak ez ellen védekezni és sajna iszonyatosan be is nyalták.

Mindezt azért, hogy ne kommunista típusú diktatúra legyen a politika kezében, hanem modernebb pszichikai.

2021. szept. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Bekakukkoltál ! Valami orvost keress fel, ha ilyen hülye gondolatid vannak !
2021. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 SecretGuard13 válasza:
100%
Ezt úgy hívják transzneműség. Ha fiúnak érzed magad akkor az is lehetsz, tudsz változtatni.
2021. szept. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Evvel én is hasonlóképp voltam,gondolkodtam hogy férfi létemre leszbikus nőként kéne szeretkezni,de aztán rájöttem hogy szeretem a férfiasságom és nőket szeretnék vele kényeztetni.hozzátenném hogy mentális betegként vagyok diagnosztizálva.ja és nem vagyok transznemű ez tuti fix.
2021. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hajrá
2022. febr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

06:59-es "szórakozáson (pl filmek, zenék) keresztül akik még nem tudnak ez ellen védekezni és sajna iszonyatosan be is nyalták."


Az addig rendben van, hogy így működik az agymosás, de ha valaki már áldozatul esett, akkor hogyan tud kijönni belőle - ez itt a kérdés.

2022. nov. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!