Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gond, ha ez nagyon felizgat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond, ha ez nagyon felizgat?

Figyelt kérdés
Szóval, 18 éves, magas, mackós srác vagyok, és nagyon fel tud izgatni, ha ki vagyok szolgáltatva egy lánynak, és azt csinál velem a hálószobában, amit akar. Az izmos lányokat szeretem a legjobban, de egy vékony is hihetetlenül fel tud izgatni, ha egy igazi domina. Ez szerintetek probléma?

2021. szept. 18. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Az hogy kövér vagy és nincs önbecsülésed.

De ha neked sportos és harározott nők kellenek akkor csak várjál.

Vagy lefogysz, vagy beéred egy dagadt nővel.

2021. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem gond. Nekem is bejönnek a kidolgozott testű izmos lányok. Alárendelt helyzetben is, amikor a lány megmutatja és kihasználja erőfölényét.
2021. szept. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

Az a helyzet, hogy nem vagy igazi férfi...a férfi ilyet nem csinál, hanem ő dominál jó értelemben persze.

A nők alapvetően ezt is szeretik.

2021. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Most talán még annyira nem,de mi lesz később? Hogy lesz gyereked így? Bár igaz,úgy is van családon belüli erőszak,hogy a nő veri a férjét. Vélhetően,egy százalék alatti gyakorisággal.
2021. szept. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi ezzel a probléma mindenkinek vannak vágyai. Azt írta a kérdező ez izgatja fel legjobban nem azt hogy csak egy ilyen lánnyal akar lenni.

Ilyen terén a legtöbbünknek van valami furcsa vágya ami nagyon izgatja a fantáziánkat, nincs ebben semmi szokatlan

2022. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!