Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan párod/partnered...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan párod/partnered, akinek az orgazmusa inkább taszított, mintsem felizgatott?

Figyelt kérdés

Akár a hangja, arckifejezése, vagy bármilyen reakciója, amit az orgazmusa során láttál?

Nekem elég sok időbe tellett, amíg eljutottam oda, hogy igazán át tudjam adni magam az élvezetnek. Nem vagyok fiatal, de közel 2 éven át visszatartott a félelem, hogy vajon nem lesz e furcsa a párom számára az orgazmusom. (semmi különleges nincs benne)

Férfiak és nők válasza egyaránt érdekel.


2021. szept. 18. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Én szűz vagyok és nekem is előjönnek ilyen félelmek
2021. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Nem jó visszaemlékezni rá.


Szerencsére csak egy alkalom volt és időben szakítottam vele.

2021. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2# mi volt a baj? A hang vagy az arckifejezés?
2021. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Összességében minden taszító volt. Az életvitele, a hazudozásai.


Azért szól így a közmondás: "könnyebb utolérni a hazug embert, mint a sánta kutyát."


2-es válaszoló voltam.

2021. szept. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Volt egy nőm akivel ezért szakítottam.

Társasházban lakom. Normál beszéd nem hallatszik àt de a hangosabb igen.

Ha orgazmusa volt a csajnak torka szakadtából üvöltött, visított arikulálatlan módon. De kb fél percig. Mintha nyúzták volna.

Első után mondtam hogy vagy fogja vissza magát vagy tömjön a szájára kispàrnát és abba ordítson. Még megsértődött.

Még aznap szakítottam vele.

2021. szept. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, kedves 5-ös válaszoló!


Hát nem irigyellek, tényleg nem egy lélekemelő tapasztalat lehetett...


Én még a sima, hétköznapi stresszes helyzetekben is viszonylag nehezen veszítem el a nyugalmamat - nemhogy még ilyen szituációban.

2021. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem még
2021. okt. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kicsit husos és nyalta körbe a száját szex közben.. jújj istenem vissza gondolni is rossz
2021. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 ott lebegett a szemei elott a rantott husos zsemle :D
2021. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a volt férjem hangját utáltam mikor elélvezett. Olyan hangot adott ki, mint aki erőlködik a wc-n.
2021. dec. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!