Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi jellemez egy aszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jellemez egy aszexuális nőt? Külsőre felismerhető?

Figyelt kérdés
Tomboy?

2021. szept. 18. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Miért lenne egy aszex tomboy?


Amúgy nem. Ezt nem lehet felismerni.

Jah és még valami. Az aszex azt jelenti hogy NEM akar szexet. Tehát nem azt hogy makacs hanem azt hogy NEM akar.

Remélem sikerült megérteni :)

2021. szept. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mathus ***** válasza:
0%
a kérdésre: a legtöbbjüket akkor ismered csak fel, amikor már csináltál nekik 1-2 gyereket. :)))
2021. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem lehet felismerni. Én aszex férfi vagyok. Rólam sem lehet tudni ránézésre. Szeretek igényesen kinezni, használok parfűmöt, sőt a csajokkal is eldumalgatok.

Egy aszex lány is ölzözhet vonzóan. Mert itt sokan azthiszik h egy aszexnek nem tetszhet valaki. Nekem is sok lany tetszik. Csak nrm aza gondolatom h "de megdugnám". Mert az hidegen hagy. Ölelni, csókolni szeretek. De a szex nem érdekel. Attól, hogy valaki a borsó főzeléket nem szereti, még nem az jön, hogy abszolút nem eszik főzeléket, a krumpli főzeléket még szeretheti :D (remélem erthető a lényege)

2021. szept. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: Nem vagyok szüz!!! Mert sokan ilyenkor azzal jönnek h azért nem izgat a szex, mert még nem dugtam egy jót. Dugtam sokszor, mert potens vagyok. De a legjobban azt elveztem, amikor túl voltam rajta... és vonzóak voltak a párjaim...
2021. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Aszex lány vagyok. Ránézésre senki nem mondaná meg rólam. Szeretek nőies, csinos ruhákat felvenni, nem vagyok tomboy. De persze tomboy aszexek is léteznek, a kettőnek semmi köze egymáshoz ;)
2021. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is aszex vagyok, de a családom szerint nem lehetek az, mert akkor nem akarnék csinos lenni, tetszeni másoknak...
2021. szept. 23. 20:32
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem akarok tetszeni, csak magam miatt akarok csinos lenni
2021. szept. 23. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!