Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A testesebb pasiknak kicsi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testesebb pasiknak kicsi a farka?

Figyelt kérdés

A mostani párom kicsit ducibb. Soha nem voltam még ilyen pasival.

Kicsi a farka.

Ez mindíg így van vagy csak én nem voltam szerencsés vele?


2021. szept. 18. 19:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

10#


Én személy szerint magamból indultam ki én nem vesztettem semmit de ez mondjuk lehet a genetika

2021. szept. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
75%
Kezdjük ott hogy ha elhízik egy férfi eleve alacsonyabb is lesz a tesztoszteron szintje, és a merevedése se lesz olyan erős mint amilyen lehetne, és erre még rájön a lerakódott zsír a pénisz köré.
2021. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%
Bármilyen testalkatú férfinek lehet kicsi farka. A kövéreknek, a soványaknak, a topmodell testű modellfiúknak meg a kigyúrt állatoknak is. Te most kifogtál egy kisfarkút. Ez van, ha nem tetszik(naná hogy nem tetszik) akkor tudod jól hogy van még hal a tengerben. Főleg itt a gyakorin, ez egész Magyarország legnagyobb lóf@$zlelőhelye, lehet nyugodtan válogatni.
2021. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Összegezve: ha nem duci, hanem KÖVÉR, akkor kisebb a farka annál, mint amilyen akkor lenne, ha nem lenne kövér. Továbbá bármelyik testalkatú férfinek lehet kicsi, közepes, nagy, stb.
2021. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
5%
#13 Csak egy ribinek számít a méret.
2021. szept. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

15

És ezt miért írja le egy férfi? Unatkozol?

2021. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
#15 Valamilyen szinten mindenkinek számít a méret már ne is haragudj.
2021. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#16 "Ez van, ha nem tetszik(naná hogy nem tetszik)"


Csak reagáltam az egyik mondatodra, ennyi. Lehet hogy most épp "unatkozok", de nem jobban mint te mivel te is épp itt vagy.

2021. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#18 Én még nem hallottam olyan esetről hogy egy férfi kidobott volna egy nőt a mellmérete vagy a hüvelymérete miatt. A legtöbb férfi nem olyan felszínes mint te.
2021. szept. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
179cm vagyok 85kg.A covid miatt.Most újra edzek..De a 19 cm-es farkam nem ment össze..
2021. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!