Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házibuliban hogyan lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házibuliban hogyan lehet belekeveredni édes hármasba? Valaki elmondja vele hogy volt?

Figyelt kérdés

2021. szept. 19. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
sajnos sose sikerült N
2021. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Lazy Lover ***** válasza:
72%
Oda mész haveroddal a legrészegebbb csajoz és mondod neki hogy nem lenne kedve félre vonulni vagy oda mész egy sexelő párhoz hogy nem e csatlakozzhatnál
2021. szept. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
S hogy tudsz "belekeveredni" sima 1:1 szexbe? Na ez is így működik, s nem véletlenül pottyansz bele hanem vagy te dolgozod ki a haveroddal a szitut, vagy van egy olyan kikapós leány a buliban aki akár ebben is benne van és aki "elődolgozza" a leányt az behív a buliba téged is.
2021. szept. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1:1 az könnyebb pl. barát vagy bnőddel vagy kiszemelteddel. Ott nem kell túllépnie senkinek a komfortzónán. Na pont erre van a pia..
2021. szept. 19. 12:03
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám egyszer egy nyilvános szórakozóhelyen odajött egy lány, és elkezdett flörtölni velem. Mondtam neki, h biztos észrevette, hogy nem egyedül vagyok. Elmosolyodott, hogy a barátnőm is bejön neki... Sajnos a barátnőm nemet mondott. 😂😂😂😂
2021. szept. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 házibuliban általában eleve nem idegenek gyűlnek össze még ha nem is ismer mindenki mindenkit (bár ez az általánosabb). Így ott is lehet "kiszemelted" akiről tudod hogy elég laza ahhoz hogy a haveroddal megdumáljátok a dolgot.
2021. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Máskor úgy volt hogy toltam a csajt hátulrol az ágyon, haverom meg telefonozott mellettünk én meg mondtam a csajnak hogy vele is kezdjen már valamit aztán elkezdte szopni.
2021. nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7. Önzetlen vagy. :) És csajt nem zavarta hogy veled akart szexelni?
2021. nov. 13. 20:10
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de azért ki is kellett fogni hozzá azt a csajt aki bele megy. Mondjuk ha valakit nem zavar hogy baszás közbe mellettünk vannak azt az se ha csatlakoznak
2021. nov. 14. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Két haverom volt nálunk, későn és spiccesen jött haza az asszony. Még velünk is ivott, aztán elfeküdt a nappaliban a vendég kanapén.

A srácoktól elköszöntem, mondtam ágyazzanak meg valahogy, reggel találkozunk és elmentem aludni. Így az "ölükbe hullott" egy édeshármas.

2021. nov. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!