Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Adott egy 17 éves szűz lány,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy 17 éves szűz lány, akivel együtt vagyok (20/F) és olykor megesik egy "petting". Úgymond friss kapcsolat és én lennék neki az első igazi. Itt a kérdés igazából az ő ujjazásáról szólna. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Na most igazából a petting részét csak én kapom, ő nem engedi még nyalatni magát, azt állítja, hogy egy kicsit később majd, amivel nagy bajom ugyan nincs. Amit a lány kap, az az ujjazás lenne (magának nem szokta), viszont itt lenne az én problémám ami miatt fordulok ide segítségül. Az első pár alkalommal még tetszett is neki (fokozatosan csináltam először 1 ujjal, ritkán 2-vel kicsit), bár hamar elkezdett neki fájni, ami után rögtön meg kellett állnunk. Túl nagy nedvesedést nem produkált, pedig próbálkoztam rendes/tüzes előjátékkal (csók, simogatás, nyakcsókok, masszázs, mellek izgatása stb.) beindítani őt. Szerintetek egy jó síkosító segítene ebben? Nem volt dolgom még szűz lánnyal, ugyan más lányoknál sikerült helyt állnom úgymond "gyönyört adni" ujjazással, de itt megbuktam. Igyekszem mind a C-, A-, G-ponton izgatni, de egyszerűen nem reagál rá, vagyis hát inkább a csiklójánál ezek közül. Van valami ötletetek mit kellene csinálnom, hogy ő is élvezze? Esetleg másnak hasonló tapasztalatok? Igen, megszoktam kérdezni őt, hogy mikor jó, mikor nem, mit érez/élvez közben, de lám semmi.

Idióta válaszok nem érdekelnek.



2021. szept. 19. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

38 vagyok és nekem fáj ha 2 ujjal csinálják. Nem mindenki szereti úgy. Ha a csiklójánál élvezi, akkor fektess oda nagyobb hangsúlyt, és türelem.


N

2021. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

36 éves vagyok és nekem sem jó érzés (sőt, inkább kellemetlennek mondanám) ha 2 ujj van bennem.

Ha majd Te leszel benne, az más lesz, az egy rugalmasabb testrész, de azért akkor is óvatosan.

2021. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd egyenlőre az ujjazást. Én azt gondolom, hogy egyszerűen felénk még, és nem tudja úgy elengedni magát. Inkább próbáld csiklóval eljuttatni a csúcsra. Legjobb lenne ha hagyná a nyalást, de így hogy nem, így egyszerűen csak a kezeddel simogasd. Nem könnyű, rá kell érezni. Hagyj neki időt, amíg oldódik. Csókok masszázs stb mehet ugyan úgy, ezek jók. És inkább a külső dolgokra fókuszálj, és ha már elengedte magát, akkor jöhet az ujjazás. Először inkább csak egy ujjal.
2021. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, amikor először elégített ki a párom orálisan, csak a nyelvével izgatott. Egy idő után én nyúltam a keze felé, jelezve, hogy szeretném érezni magamban az ujját.

Nem az a lényeg, hogy minél több ujj kerüljön be és az sem, hogy tövig.

A mai napig képes vagyok kb. 20 másodperc alatt elélvezni annyitól, ha lassú (!) nyalás közben elkezdi lassan belém dugni az ujját. Egy ujját!

2021. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
De miért erőlteted az ujjazást, ha neki nem is esik jól?
2021. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez a csaj szimplán nem áll készen a szexre, fejben nem elég érett rá. A saját testével se nagyon lehet kibékülve, ha azt sem engedi, hogy kinyald. Befeszül, nem tudja elengedni magát. Nőként mondom.
2021. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem áll készen rá. Szerintem hagyd békén. Elég gáz, hogy így nyomulsz. Ez kb. olyan, mint rá rontani valakire a klotyón mikőzben a nagy dolgát végzi. Biztos te is qrv@ra élveznéd, nem? Na te pont ezt csinálod. Az igazat megvallva, neked se kellene még szexszelni, hisz nem is tudod, hogy mi az. Nem attól leszel tökös gyerek, hogy nyomorékoskodsz.
2021. szept. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Közöd nincs a nőkhöz! A legjobb úton haladsz afelé hogy szegénynek egy életre elvedd a kedvét a szexualitástól!
2021. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!