Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok 2-ször elélvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok 2-ször elélvezni férfiként?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a szexet, de 2-szora nem igazán akar merev lenni. Meg nem is jó. legalább egy fél nap kell míg újra töltődjön. Normális ez így?

2021. szept. 20. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Korod? Sajnos nem mindenkinek megy 20 percenként, és valószinű a korral mindig többi idő kell mire respawnol
2021. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nagyon magas a libidóm és úgy szokott lenni hogy a kapcsolat első hónapjában kb 2-3 menetet bírok egy nap, később 4et, nagyon max 5t is. Szóval szerintem neked is javulhat ez
2021. szept. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem megy, csak egyszer, de azt addig húzom, amíg szükséges.
2021. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az semmi, de a páromat ( nő) elnézve nekem meg az szokott eszembe jutni, hogy miért nem tudok 4-szer elélvezni??🤣

Viccet félretéve, én is egylövetű vagyok, de nekem pár óra elég ahhoz, hogy újra hadrafogható legyen...ez van!

2021. szept. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2-es azt ugye tudod hogy a hölgynek még nem biztos hogy akár 1-szer is jó.
2021. szept. 20. 14:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hála nincs ilyen gondom. Volt egy csaj akivel reggel 8.-tól, du. 4.-ig szexeltünk, és 6-7 menetet nyomtunk le. Este már írt SMS-t, hogy ezt a napot minél hamarább meg kel ismételni. Teljesen belém zúgott!
2021. szept. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5

Egyrészt természetesen nálam párkeresésnél fontos szempont hogy szeressen sokat szexelni a lány, másrészt pedig számomra fontos hogy élvezze a nő(egyébként is ilyen mennyiségű szex mellett nem sokáig tartana a kapcsolat ha ő nem élvezné)

#2

2021. szept. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
PDE-5 így hívják ama enzimet ami a libidód (és az erekciódat) leépíti élvezés után. Bár gondolom nem a biokémiája érdekel 😄 Fél nap újratöltődés... hááááááát, azért fiatalon nem kell annyi többnyire, de nem vagyunk egyformák. Attól is függ mennyi impulzus ér, ha egy tüzes, telhetetlen bombacsaj akkor mindenkinek hamarabb megy a megszokottnál :)
2021. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!