Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan szexi tanárnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan szexi tanárnőtök akit volt szerencsétek bugyiban vagy fürdőruhában látni ? Milyen volt a látvány ?

Figyelt kérdés

2021. szept. 20. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Osztálykiránduláson a Balcsinál bikiniben.Szép...
2021. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 milyen bikinit viselt ?
2021. szept. 20. 14:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit tudom már én,csak,hogy piros,fehér,fekete mintás volt
2021. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem.
2021. szept. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen, 2 is. Mind a kettő a barátnőm és a tanárnőm is volt.
2021. szept. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bikiniben természetesen igen. Többet is.
2021. szept. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nem, pedig volt 1-2 csinosabb tanerő akit megnéztem volna, de nem voltak vízparti osztálykirándulások. A tanárnők meg viszonylag ritkán szoktak a tanteremben átöltözni, egy szál bugyira vetkőzni :D
2021. szept. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, az ofőnk, osztálykiránduláson volt hogy strandra vagy a Balatonra mentünk. Kb 35 éves, erősen fullos nő volt, hosszú lábak, tökéletes alak..

A legdurvább emlékem amikor vidéken volt osztálykirándulás és elmentünk vmi strandra, egy csomó csúszda meg hullámmedence volt ott. Az ofő bejött velünk a vízbe szórakozni, persze nem csak én voltam srác aki be volt indulva rá, mindenki ott lebzselt körülötte, labdáztunk, páran meg azzal szórakoztak h lenyomják egymást a víz alá.. legnagyobb meglepetésemre miután párszor megpróbálta őket leállítani, végül ő is beszállt és lenyomott egy srácot a víz alá, persze csak egy pillanatig, a legnagyobb szájú srácot.. utána persze (mivel erősen szubmisszív hajlamom van) arra hajtottam hátha engem is lenyom a víz alá, de sajnos nem sikerült. Ekkor már állt a dákó mint a cövek (16 éves voltam), majd elindult ilyen körbe forgó víz a medencében ami mindenkit sodort, oda is bejött az ofő. Ott néhányszor neki sodródtam, ő is hozzám ért én meg kihasználtam a helyzetet hogy nagyon feltűnés mentesen taperoljam kicsit. Vagy pl. nyújtotta a kezét hogy kihúz a pörgő forgó izéből aztán tovább lökött engem, olyan szexi gonoszság csillant a szemében ami felizgatott. Ahogy ott párszor neki mentem meg félig meddig belémkapaszkodott néha, a meztelen teste hozzám ért én azt hittem hogy nem bírom tovább és mentem ott beleélvezek a gatyámba. Ettől persze bepánikoltam, gyorsan kiszálltam a medencéből. Elmentem a wcre és gyorsan kivertem.

Tinédzser korom egyik legjobb élménye volt..

2021. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok, meztelen test alatt nyilván nem arra gondoltam h meztelen, hiszen bikiniben volt, hanem hogy a bőre az én bőrömhöz ért
2021. szept. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Velencei tónál voltunk osztálykiánduláson. Lehetett fürdeni a tóban, bár én nem mentem be. Viszont ő igen. Amíg fürdött én végig őt néztem a távolból. Oda kellet volna mennem hozzá, de nem volt bátorságom. Pedig egy igazán szexi tanárnő volt formás mellekkel és popsival.
2022. febr. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!