Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon sok hetero férfi tangát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon sok hetero férfi tangát visel általában?

Figyelt kérdés

2021. szept. 22. 00:10
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
51 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
100% hogy egysem :D legalabbis nem talalkoztam tangas pasival eddig. N
2021. szept. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%

#1


Lehet, hogy mindennapi viseletre nem sokan veszik fel. De talán szex előtt van egy kissé bővebb csoport, aki használja, talán poénból (is).


Különben mi értelme lenne gyártani? Nem hinném, hogy az LMBTQ lenne az egyedüli célcsoport.


(én magam nem használok olyat)

2021. szept. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Normális férfi minek vesz fel női fehérneműt egyáltalán? Vagy olyan kicsi a ropija h bele fér nekik? Ki röhögném őket nőként
2021. szept. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

#3


Az nem női fehérnemű. Az férfitanga.

2021. szept. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
99%
Hogy mennyire sok, azt nem tudom, de azért vannak bőven akik hordják. Nyilván a tangások kevesebben vannak, mint akik másfajtát használnak, de pont ez a jó benne hogy nem olyan mindennapos, ezáltal nem is olyan megszokott és uncsi a tanga. Van benne valami különcség és vagányság aki ilyet hord. Meg ehhez nyilván jó test és formás fenék is kell, különben nem mutat jól a viselőjén. Viszont akinek megvannak az adottságai hozzá, azoknak jól áll. :)
2021. szept. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg többen, mint ahányan bevallják, mert nem elfogadott a kilógni a betokosodott birka nyájból.
2021. szept. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Én kifejezetten csak férfiaknak készített tangát hordok. Én szeretem, a nejem imádja. A nejemen kívül nem is tudja más. Ha ez búzás, akkor igen, az vagyok a feleségem búzája.

Egyébként egyett értek a 6-ossal. A külömböző oldalak, ahonnan ilyeneket lehet rendelni, ezer számra vannak a vásárlói visszajelzések. Szóval rengeteg férfi használ, hord tangát.

Itt-ott külföldi strandokon is megjelentek már a férfi fürdőtangák, pl. jómagam is, de a magyar standokon még sokára fog megjelenni. Sajnos a magyar társadalom még nem érett meg erre.

43F

2021. okt. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is hordok tangát. Nekem bejön.
2021. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is hordok pasiként tangákat, nekem bejön nagyon és jó seggem is van benne

27/F

2021. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is hordok és a felesésem veszi nekem
2021. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!